SUPLA∞ kolejna alternatywna aplikacja na Androida

juras
Posty: 102
Rejestracja: pn lut 03, 2020 5:39 am

Wystarczy, ze trafi sie jeden niezadowolony uzytkownik lub malkontent i problemy gotowe.
Lepiej "pobawic" sie lokalnie, na forum i bezpieczniej, bez zbytniej odpowiedzialnosci, ze cos sie komus uszkodzilo etc... ;)
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Uaktualniłem źródła do wersji v2.3.30
Skompilowana apka do pobrania w pierwszym poście.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Simono
Posty: 405
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

U mnie niestety nie chce się zaktualizować.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Ja wgrywałem na telefony bezpośrednio przez Android Studio i też miałem jakiś problem z uaktualnieniem. Usunąłem starą wersję i zainstalowałem nową. Podałem ponownie swoje dane, w Cloud włączyłem rejestrację smartfonów, a po dodaniu przypisałem id dostępu.
Wcześniejszą wersję (v2.3.25) kompilowałem na innym sprzęcie, może dlatego. Nie wiem, być może Android Studio uwierzytelnia jakoś app i tu się coś nie zgadzało.
Zrobiłem przed chwilą test. Odinstalowałem wersję wgrywaną przez AS. Zainstalowałem v2.3.25, zarejestrowałem w Cloud, przyznałem dostęp. Skopiowałem na telefon v2.3.30, uruchomiłem instalację. Android powiedział, że będzie aktualizował, a po chwili że nie da rady :(
Odinstalowałem v2.3.25 i kliknąłem instaluj v2.3.30.
Tym razem poszło bez zająknięcia i bez ponownej konfiguracji, co wydaje mi się trochę dziwne :roll: ale najważniejsze, że działa :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Simono
Posty: 405
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

Dzięki za info. Tak zrobię u siebie.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Ta wersja mnie urzekla. Ogólnie jak powstała wcale już nie używam wersji standardowej tej z dużymi ikonami.
Wer. 2.3.30 poszła od strzała ale po odinstalowaniu 25. Zrobiłem j/w piszesz i dziala
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Kassewsky
Posty: 164
Rejestracja: śr sty 22, 2020 9:44 am

A może pora na kafelki.
Tak aby aplikacja była przyjemniejsza dla tabletów. 🙂
srdz
Posty: 142
Rejestracja: czw paź 31, 2019 10:41 am

pzygmunt pisze: śr lut 26, 2020 11:10 am Prosiłbym o nie umieszczanie alternatywnych wersji aplikacji w Google Play lub App Store.

- Zrobi się bałagan. Osoby trzecie (spoza forum) pogubią się co jest czym,
- Jeśli popełnisz błąd to oficjalna aplikacja/projekt też na tym ucierpi,
- Jeśli klienci naszych partnerów z jakiegoś powodu zainstalują sobie tą aplikację i pojawi się jakiś problem to będę miał kłopoty,
- Odpowiadam za ten projekt. Wrzucając aplikacje do Google Play/App Store występujesz jakoby w moim imieniu, a na to się nie godzę,
- Nie godzę się na działania, które przez brak wparcia autora, brak formalnej odpowiedzialności mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na dobro projektu,
- To nie jest zabawa,
- Jak Supla zyska powiadomienia PUSH to w alternatywnych aplikacjach nie będzie mogło to działać z natury rzeczy,
- W związku z powyższym nie zgodzę się na użycie loga i nazwy w jakiejkolwiek formie w aplikacji, podejmę również wszelkie dostępne mi kroki aby zablokować taką inicjatywę. Będę również na wszelkie możliwe sposoby blokował taką aplikację u nas na serwerach.
szkoda, że w swojej wersji nie umieściłeś "wąskich pasków" - w oficjalnej wersji wygląda to kalecznie, ale może w przyszłych wersjach (a nie spisuję ich na straty) weźmiesz trochę przykładu z kolegi ;]
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

srdz pisze: pn maja 04, 2020 7:59 pm
pzygmunt pisze: śr lut 26, 2020 11:10 am Prosiłbym o nie umieszczanie alternatywnych wersji aplikacji w Google Play lub App Store.

- Zrobi się bałagan. Osoby trzecie (spoza forum) pogubią się co jest czym,
- Jeśli popełnisz błąd to oficjalna aplikacja/projekt też na tym ucierpi,
- Jeśli klienci naszych partnerów z jakiegoś powodu zainstalują sobie tą aplikację i pojawi się jakiś problem to będę miał kłopoty,
- Odpowiadam za ten projekt. Wrzucając aplikacje do Google Play/App Store występujesz jakoby w moim imieniu, a na to się nie godzę,
- Nie godzę się na działania, które przez brak wparcia autora, brak formalnej odpowiedzialności mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na dobro projektu,
- To nie jest zabawa,
- Jak Supla zyska powiadomienia PUSH to w alternatywnych aplikacjach nie będzie mogło to działać z natury rzeczy,
- W związku z powyższym nie zgodzę się na użycie loga i nazwy w jakiejkolwiek formie w aplikacji, podejmę również wszelkie dostępne mi kroki aby zablokować taką inicjatywę. Będę również na wszelkie możliwe sposoby blokował taką aplikację u nas na serwerach.
szkoda, że w swojej wersji nie umieściłeś "wąskich pasków" - w oficjalnej wersji wygląda to kalecznie, ale może w przyszłych wersjach (a nie spisuję ich na straty) weźmiesz trochę przykładu z kolegi ;]
Kolego miły, nie bądź taki krytyczny ;)
Ja tylko zmodyfikowałem kilka linijek w kodzie, którego to by nie było gdyby nie @pzygmunt.
Optymalnie byłoby, gdyby elementy interfejsu można było sobie skalować. Wtedy każdy poustawiał by sobie widoki pod sobie. Nie jest to jednak takie hop siup :roll:
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
srdz
Posty: 142
Rejestracja: czw paź 31, 2019 10:41 am

luzik, zygmunt ma co robic :-)
Zablokowany

Wróć do „Projekty użytkowników”