SUPLA∞ kolejna alternatywna aplikacja na Androida

krzysiek_bb
Posty: 40
Rejestracja: śr lut 05, 2020 1:17 pm

Witam
Może głupio zapytam ale czy istnieje jakaś możliwość ustawienia apki w tryb ciemny lub negatyw to co białe aby było czarne ?
Nie chodzi o ściemnienie lecz całkowite odwrócenie kolorów, przyjemniej by się patrzyło i mniej baterii by to chłonęło.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Niestety nie da się tak na obecną chwilę. Nie wiem też czy, gdyby przerobić layout, aby reagował na zmianę stylu/motywu problemem nie będą ikony dla kanałów, które to można samemu dokładać sobie w chmurze i są ściągane do apki, i nie są zapisane wektorowo, a w formacie png. Jak to by się zachowywało nie wiem. Na razie nie mam czasu, żeby się z tym pobawić, ale jak mi się będzie nudzić to popróbuję :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
amarok4
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 04, 2020 4:36 pm

Witam.
Czy istnieje możliwość zrobienia tej apki z rotacją ekranu? Używam w poziomie na tablecie Suple+ ale rozmiar okienek jest duży i widać zaledwie 2 sekcje oraz ich lokalizację.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

@lesny8 planujesz wrzucenie apki na Google Play?
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

amarok4 pisze: wt lut 25, 2020 12:44 pm Witam.
Czy istnieje możliwość zrobienia tej apki z rotacją ekranu? Używam w poziomie na tablecie Suple+ ale rozmiar okienek jest duży i widać zaledwie 2 sekcje oraz ich lokalizację.
Muszę to przetestować. Ktoś kiedyś stosował do rotacji jakąś dodatkową apke.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Goral64 pisze: wt lut 25, 2020 1:31 pm @lesny8 planujesz wrzucenie apki na Google Play?
Nie jestem deweloperem, ale.... trochę się temu procesowi przyjrzałem, poczytałem i nie wykluczam ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

lesny8 pisze: śr lut 26, 2020 8:22 am Nie jestem deweloperem, ale.... trochę się temu procesowi przyjrzałem, poczytałem i nie wykluczam ;)
czekam.gif
czekam.gif (174.91 KiB) Przejrzano 2713 razy
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Prosiłbym o nie umieszczanie alternatywnych wersji aplikacji w Google Play lub App Store.

- Zrobi się bałagan. Osoby trzecie (spoza forum) pogubią się co jest czym,
- Jeśli popełnisz błąd to oficjalna aplikacja/projekt też na tym ucierpi,
- Jeśli klienci naszych partnerów z jakiegoś powodu zainstalują sobie tą aplikację i pojawi się jakiś problem to będę miał kłopoty,
- Odpowiadam za ten projekt. Wrzucając aplikacje do Google Play/App Store występujesz jakoby w moim imieniu, a na to się nie godzę,
- Nie godzę się na działania, które przez brak wparcia autora, brak formalnej odpowiedzialności mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na dobro projektu,
- To nie jest zabawa,
- Jak Supla zyska powiadomienia PUSH to w alternatywnych aplikacjach nie będzie mogło to działać z natury rzeczy,
- W związku z powyższym nie zgodzę się na użycie loga i nazwy w jakiejkolwiek formie w aplikacji, podejmę również wszelkie dostępne mi kroki aby zablokować taką inicjatywę. Będę również na wszelkie możliwe sposoby blokował taką aplikację u nas na serwerach.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

pzygmunt pisze: śr lut 26, 2020 11:10 am Prosiłbym o nie umieszczanie alternatywnych wersji aplikacji w Google Play lub App Store.

- Zrobi się bałagan. Osoby trzecie (spoza forum) pogubią się co jest czym,
- Jeśli popełnisz błąd to oficjalna aplikacja/projekt też na tym ucierpi,
- Jeśli klienci naszych partnerów z jakiegoś powodu zainstalują sobie tą aplikację i pojawi się jakiś problem to będę miał kłopoty,
- Odpowiadam za ten projekt. Wrzucając aplikacje do Google Play/App Store występujesz jakoby w moim imieniu, a na to się nie godzę,
- To nie jest zabawa,
- W związku z powyższym nie zgodzę się na użycie loga i nazwy w jakiejkolwiek formie w aplikacji, podejmę również wszelkie dostępne mi kroki aby zablokować taką inicjatywę. Będę również na wszelkie możliwe sposoby blokował taką aplikację u nas na serwerach.
Rozumiem, ale...
Obrazek
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

pzygmunt pisze: śr lut 26, 2020 11:10 am Prosiłbym o nie umieszczanie alternatywnych wersji aplikacji w Google Play lub App Store.

- Zrobi się bałagan. Osoby trzecie (spoza forum) pogubią się co jest czym,
- Jeśli popełnisz błąd to oficjalna aplikacja/projekt też na tym ucierpi,
- Jeśli klienci naszych partnerów z jakiegoś powodu zainstalują sobie tą aplikację i pojawi się jakiś problem to będę miał kłopoty,
- Odpowiadam za ten projekt. Wrzucając aplikacje do Google Play/App Store występujesz jakoby w moim imieniu, a na to się nie godzę,
- Nie godzę się na działania, które przez brak wparcia autora, brak formalnej odpowiedzialności mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na dobro projektu,
- To nie jest zabawa,
- Jak Supla zyska powiadomienia PUSH to w alternatywnych aplikacjach nie będzie mogło to działać z natury rzeczy,
- W związku z powyższym nie zgodzę się na użycie loga i nazwy w jakiejkolwiek formie w aplikacji, podejmę również wszelkie dostępne mi kroki aby zablokować taką inicjatywę. Będę również na wszelkie możliwe sposoby blokował taką aplikację u nas na serwerach.
Ma się rozumieć. Dla mnie wystarczyło pierwsze zdanie ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Zablokowany

Wróć do „Projekty użytkowników”