Moduł bramowy 24V z 2 wejściami i 2 wyjściami

Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

QLQ pisze: śr mar 11, 2020 7:26 pm Ale easyEDA "łyka" inne pliki z innych programów. :)
To chyba moja wina z tą plytka miniCan ze się tak rozpędzilem aczkolwiek całkiem nieświadomie, że teraz kolega nie udostepnia swoich ŚWIETNYCH projektów.
Może amator elektroniki ze mnie, ale jak na te projekty patrzę to widzę w nich podejście PRO ;)
:clap:
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
kinium
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 11:09 am
Lokalizacja: Wrocław

QLQ pisze: śr mar 11, 2020 7:26 pm
kinium pisze: śr mar 11, 2020 6:58 pm
lesny8 pisze: śr mar 11, 2020 9:21 am @kinium możesz udostępnić projekt na EasyEDA?
Projekt nie był przygotowany w easyeda niestety.
Jak chcesz pokutować to mogę Ci wysłać płytki.
Ale easyEDA "łyka" inne pliki z innych programów. :)
To chyba moja wina z tą plytka miniCan ze się tak rozpędzilem aczkolwiek całkiem nieświadomie, że teraz kolega nie udostepnia swoich ŚWIETNYCH projektów.
Niby łyka ale ja nie mam praw autorskich do tego projektu. :(

Z miniCan, jak to nazywasz, jest inna kwestia. Muszę poprawić trochę płytkę ale nie bardzo jest kiedy.
kinium
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 11:09 am
Lokalizacja: Wrocław

lesny8 pisze: śr mar 11, 2020 7:47 pm
QLQ pisze: śr mar 11, 2020 7:26 pm Ale easyEDA "łyka" inne pliki z innych programów. :)
To chyba moja wina z tą plytka miniCan ze się tak rozpędzilem aczkolwiek całkiem nieświadomie, że teraz kolega nie udostepnia swoich ŚWIETNYCH projektów.
Może amator elektroniki ze mnie, ale jak na te projekty patrzę to widzę w nich podejście PRO ;)
:clap:
Projekt był zrobiony przez elektronika z firmy dla której pracuję pod moje dyktando. Prawa autorskie są jednak jego. ;)
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Namów kolegę elektronika, aby zawitał tu na forum. Może będzie się chciał podzielić swoją wiedzą, to wszyscy na tym skorzystamy :) .
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Zgadzam się z Robertem, zaproponuj dołączenie do społeczności, być może połknie bakcyla jak my :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

kinium pisze: czw mar 12, 2020 6:52 am
lesny8 pisze: śr mar 11, 2020 7:47 pm
QLQ pisze: śr mar 11, 2020 7:26 pm Ale easyEDA "łyka" inne pliki z innych programów. :)
To chyba moja wina z tą plytka miniCan ze się tak rozpędzilem aczkolwiek całkiem nieświadomie, że teraz kolega nie udostepnia swoich ŚWIETNYCH projektów.
Może amator elektroniki ze mnie, ale jak na te projekty patrzę to widzę w nich podejście PRO ;)
:clap:
Projekt był zrobiony przez elektronika z firmy dla której pracuję pod moje dyktando. Prawa autorskie są jednak jego. ;)
kinium pisze: pt gru 20, 2019 12:01 pm Witam,

Na własne potrzeby zaprojektowałem płytkę do obsługi FAAC 740.
Urządzenie działa na 24V i ypadku FAAC 740) i 5V w przypadku bramy garażowej.
Z racji tego, że FAAC 740 ma możliwość otwierania bramy jak furtka ......
Ale kręcisz w zeznaniach... :twisted:
Aczkolwiek pełen profesjonalizm w wykonaniu. Takich projektów życzę nam tu na forum wiecej. Własnie od Takich jak Ty czlowiek chce sie uczyć jak takie rzeczy robić. Nie idbierz mnie źle, sle jestem pelen podziwu perfekcji wykonania. Sam bym chciał tak umieć
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
kinium
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 11:09 am
Lokalizacja: Wrocław

QLQ pisze: czw mar 12, 2020 8:58 pm Ale kręcisz w zeznaniach... :twisted:
Aczkolwiek pełen profesjonalizm w wykonaniu. Takich projektów życzę nam tu na forum wiecej. Własnie od Takich jak Ty czlowiek chce sie uczyć jak takie rzeczy robić. Nie idbierz mnie źle, sle jestem pelen podziwu perfekcji wykonania. Sam bym chciał tak umieć
:D

Pracujemy nad nową wersją płytki.
W easyeda, zasilanie 12-24V, 2 wejścia dla kontaktronów też na 12-24V + 2 wyjścia tranzystorowe + DS lub DHT.
Chcę, żeby wszystko było na jednej stronie płytki (prócz ESP), żeby można było zamówić już polutowane.
Wymiary ok 45x45 mm.

Satysfakcjonuje Cię taka odpowiedź :P
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

@kinium, typ zasilania w tym module jest AC czy DC, czy bez znaczenia?
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
kinium
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 11:09 am
Lokalizacja: Wrocław

lesny8 pisze: pt mar 13, 2020 11:20 am @kinium, typ zasilania w tym module jest AC czy DC, czy bez znaczenia?
Zasilanie DC.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Jakby zastosować mostek Gretza, dodatkowe wyjście napięcia stałego po mostku prostowniczym do podawania na kontaktrony, to byłoby zasilanie uniwersalne (AC/DC). Napięcie stałe przepuszczone przez mostek będzie obniżone o ok. 1.4V, co w przypadku ESP nie ma znaczenia.
@ kinium, przemyśl ten temat ze swoim zaprzyjaźnionym elektronikiem :lol:
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”