Uniwersale moduły smart dom

SmartBOB
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 24, 2021 7:36 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Hej,

Zrobię małe chwalę się :). Od jakiegoś czasu projektuję różne moduły na esp i czasem też wgrywam na nie suple.

Z najciekawszych to aktualnie mam uniwersalny moduł do bramy i nie tylko:Obrazek

Oraz moduł do puszkowy:
Obrazek

Więcej nowości wkrótce, zapraszam też na FB https://www.facebook.com/SmartBobAutomatyka
SmartBOB
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 24, 2021 7:36 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Hej dostępna jest kolejna nowa wersja plytki MULTI GATE PRO:

Parametry:
- Zasilanie z napięcia 5V DC lub 8V- 45V DC/33V AC (można podłączyć bezpośrednio do sterownika bramy)
- Wbudowane bezpieczniki 1A
- Można zasilić z modułu inne odbiorniki na 5V lub 3,3V do 500mA
- 4x przekaźniki 10A bezpotenciałowe, styki NO, NC i N
- 4x wejścia uniwersalne do np. kontaktron, włącznik (bistabilny lub dzwonkowy), termometr lub wyświetlacza w zależności od wersji softu na 2 poziomy logiczne 5V i 3.3V
- 3x wyjście OC do podłączenia paska RGB do 4A
- 1x wejście izolowane sygnałowe
- Wejście ADC temperatura lub zewnętrzne do 35V
- Wymiary pasują do obudowy Z123AW-kradex (100mm) lub chińskich podstawek DIN 25mm
- Chip ESP8266 z 4MB pamięci

Cena przy 1 sztuce to 130zł

Fotki i więcej informacji jest na https://www.facebook.com/SmartBobAutomatyka
marek.rz@poczta.fm
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 09, 2021 5:07 am

Witam, czy możesz mi podpowiedzieć jakich bezpieczników używasz? Ja również bawię się w wykonywanie modułów opartych o ESP. Ale wyłącznie na własne potrzeby. Jako zabezpieczenia używam warystorów i bezpieczników kubkowych przeznaczonych do druku. Jednak te bezpieczniki zajmują dość dużo miejsca. Szukałem kiedyś takich do montażu powierzchniowego ale nie znalazłem na napięcie 230v. W Twoich modułach widzę bezpieczniki smd. Czy możesz mi zdradzić jakie to są bezp. i gdzie je zakupić?
pozdrawiam Marek
SmartBOB
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 24, 2021 7:36 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

marek.rz@poczta.fm pisze: czw wrz 30, 2021 3:49 am Witam, czy możesz mi podpowiedzieć jakich bezpieczników używasz? Ja również bawię się w wykonywanie modułów opartych o ESP. Ale wyłącznie na własne potrzeby. Jako zabezpieczenia używam warystorów i bezpieczników kubkowych przeznaczonych do druku. Jednak te bezpieczniki zajmują dość dużo miejsca. Szukałem kiedyś takich do montażu powierzchniowego ale nie znalazłem na napięcie 230v. W Twoich modułach widzę bezpieczniki smd. Czy możesz mi zdradzić jakie to są bezp. i gdzie je zakupić?
pozdrawiam Marek
Hej używam zazwyczaj zazwyczaj 1A w rozmiarze 1206 na niskie napięcia i na wysokie takich jak te:
https://lcsc.com/product-detail/Fuses_S ... 36391.html
SmartBOB
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 24, 2021 7:36 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

I aktualnie mam dostępne takie moduły: SmartBOB MULTI-GATE V2.0

Płytka w zależności od konfiguracji może obsługiwać jednocześnie np.
1 x bramę (z odczytem położenia)
1 x światło 230v
1 x pasek LED
Kilka termometrów
1 x wyświetlacz
1 x dodatkowy guzik

Parametry:
- Zasilanie z napięcia 5V DC lub 9V-32V AC/DC (można podłączyć bezpośrednio do sterownika bramy)
- Wbudowane bezpieczniki 1A do zasilania
- Można zasilić z modułu inne odbiorniki na 5V lub 3,3V do 500mA
- 3x przekaźniki (2x1A,1x10A) bezpotenciałowe
- 4x wejścia uniwersalne do np. kontaktron, włącznik (bistabilny lub dzwonkowy), termometr lub wyświetlacza w zależności od wersji softu
- 3x wyjście OC do podłączenia paska RGB do 4A ( 1 kanał jest wspólny z przekaźnikiem)
- 1x ADC z dzielnikiem 35:1
- 1x wejście izolowane do odczytu stanu napięcia 5-24V AC/DC (np. stan bramy z lampki sygnalizacyjnej)
- 1x dedykowane złącze do OLED 0.96 cala
- Wymiary pasują do obudowy Z123-kradex (76mm)
- Chip ESP8266 - WEMOS D1 MINI

Na płytkę wgrywam SUPLE lub Tasamota

Cena 110zł za gotowa płytkę bez wyświetlacza i obudowy
Załączniki
2.jpg
2.jpg (104.19 KiB) Przejrzano 1112 razy
1.jpg
1.jpg (93.08 KiB) Przejrzano 1112 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”