Wtyczka LSC z Action jak wgrać suple.

dogu18
Posty: 257
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:35 pm

Goral64 pisze: ndz lip 25, 2021 6:09 pm
dogu18 pisze: ndz lip 25, 2021 5:31 pm Nie poprosi najmniejszy ESP jaki znalazłem na Ali chyba 05 i na kabelkach wlutowalem w miejsce oryginału
Ale ESP-05 wystawia mniej GPIO niż ESP-01 :( A przecież jakiś GPIO do sterowania przekaźnika trzeba by użyć...
Teraz sprawdziłem M3. Wszystko działa ok
Pozdrawiam
Grzegorz Labudda
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Dzięki. To 2/5 ceny TYWE2S :) Namówiłeś :D
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Niestety, moje gniazdko nie tylko zaskoczyło modułem WB2S zamiast TYWE2S, ale także tym,, że Chińczycy postanowili zrobić je trudno rozbieralne.
Góra sklejona z dołem, jakoś udało się je oddzielić. Ale śladów demolki nie da się już usunąć. W środku dużo białej masy i kłopoty z podniesieniem płytki z podstawy. Niestety, bez lutownicy się nie obędzie, bo producent wpadł na pomysł, żeby bolce wtyczki zatopić w plastiku a te przylutować blachami do płytki. Nie pozostaje nic innego jak odlutować blachy z każdego bolca i próbować wyciągnąć ją z płytki. Ja zanim doszedłem o co tu chodzi wyrwałem jedną blachę z płytki a drugą oderwałem od bolca :(
Nie poddaję się jednak. Chyba zamienię blachy na kawałki przewodów. Po wymianie WB2S na TYWE2S będę musiał dolutować przewody do programatora, bo nie ma żadnych pinów :(
Tak więc przestrzegam przed zakupem tego gniazdka w Action https://www.action.com/pl-pl/p/intelige ... -connect2/ bo lepiej dołożyć góra 5 zł i kupić Gosund SP111 z pomiarem zużycia energii i mieć o wiele prostsze i tańsze osuplowanie go.
Obrazek
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gotowy sprzęt”