pOMOCY

Sterownik jednokanałowy
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

Ludziska musicie mi pomóc.Nie jestem kompletnym suplowym laikiem .Mam już jeden ROW-1 zainstalowany w domu,ale teraz podłączyłem drugi ROW-1 dzięki kanałowi Vteka na YT ,zainstalowałem apke i o dziwo wszystko działa.Problem pojawił się wtedy kiedy zaintalowałem żonie aplikacje Supla i po dodaniu urządzenia na jej komórce u żony włączanie oświetlenia ogrodu działa a na mojej komórce przestało i odwrotnie, jak działa u mnie ,to u żony nie.Zupełnie tak jak by urządzenie mogło działać wyłącznie na jednym urządzeniu.
Dla ułatwienia dodam,że żona ma swoje konto,ale cała operacje próbowałem przeprowadzić wyłącznie na moim koncie.
Jeżeli znajdziecie chwile ,to proszę ,napiszcie mi jakąć wskazówkę w miare szczegółowo
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Co rozumiesz przez dodanie urządzenia na komórce żony?
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Macie dwa konta, czyli dwa adresy mailowe?
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

tak,zona ma swoj adres email
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dodaj drugiego ROW-a do swojego telefonu. Jak tam będziesz już miał dwa to w Telefonie żony wpisz swój adres email.
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

Lece.sprawdzic czy zadziala.Dam znac
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

dziala!!!!!!!!!!!!! :lol: .Bardzo dziekuję w imieniu moim i zony.

Przy okazji,widze,ze mam z ekspertem do czynienia,musze to wykorzystac i spytac jeszcze o harmonigram.....chodzi mi mianowicie o jego ustawienie.Wydaje mi sie,ze robie wszystko dobrze,w cyklu minutowym ustawiam date, godzine rozpoczecia i zakonczenia ,wybieram kanał,klikam zapisz i mimo wszystko nie chce zalapać.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Napisz może jaki chcesz efekt osiągnąć
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-01”