2 x ROW-1

Sterownik jednokanałowy
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

Witam serdecznie

Czy jest jakis "myk"ktory trzeba znac zeby dzialały 2 sztuki ROW-1 w jednej sieci?
Pytam dletego,poniewaz dodalem jeden przełacznik i zaiwazylem,ze 5en ktory juz byl zainstalowany przestał dzialać.Czy to tylio zbieg okolicznosci czy jest coa o czym nie wiem?!Prosze o pomov
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Na pewno coś namieszałeś... ROW-01 w jednej sieci może być pierdyliard... znaczy się ile sieć pomieści :D
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18278
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Czy aby nie założyłeś osobnego konta do tego nowego ROW-a ?
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Tu nie potrzebne są żadne 'myki' ani sztuczki. Wystarczy, że jest zasilanie i zasięg sieci Wifi(2,4GHz) w miejscu instalacji ROW, a router nie ma ograniczenia co do podłączenia kilku urządzeń. Jaki masz router? Sprawdź ustawienia serwera DHCP, może pula adresów przydzielanych przez DHCP jest zbyt mała.
Przełączyć ROW w tryb konfiguracyjny i zobaczyć co jest w LAST STATE.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

hm ,ciekawe spostrzezenie.Zrobie jak mowisz,zrobie screna i sie odezwe.Dziekuje
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

Goral64 pisze: ndz kwie 11, 2021 8:58 pm Na pewno coś namieszałeś... ROW-01 w jednej sieci może być pierdyliard... znaczy się ile sieć pomieści :D
Z cala pewnoscia,mam do tego chyba specjalne zdolnosci,posprawdzam raz jeszcze wszystko i odezwe sie.Dzieki
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

sebaadamaszek pisze: ndz kwie 11, 2021 8:39 pm Witam serdecznie

Czy jest jakis "myk"ktory trzeba znac zeby dzialały 2 sztuki ROW-1 w jednej sieci?
Pytam dletego,poniewaz dodalem jeden przełacznik i zaiwazylem,ze 5en ktory juz byl zainstalowany przestał dzialać.Czy to tylio zbieg okolicznosci czy jest coa o czym nie wiem?!Prosze o pomov
No wiec tak,jak juz wczesniej wspomnialem mojego pierwszego ROWa zalozylem,nie wiedziec czemu,na 2 kontach(2 adresy email)no i od samego poczatku cos tam fiksowalo.Krorys z was
zwrocil na to uwage .W nocy zupelnie usunąlem jedno z kont i wszystko zaczelo smigac.
Bardzo dziekuje wszystkim
sebaadamaszek
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:14 am

Problem sie powtórzył,niestety znowu nie dziala.Moze ROW uszkodzony?Dziala jak sie mu chce,zyje wg wlasnego harmonogramu.

Jestem mega zły!
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18278
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wytłumacz co się właściwie dzieje. Urządzeń typu ROW-01 jest podłączony kilkadziesiąt tysięcy do naszej infrastruktury. Gdyby były z nimi problemu to na forum rozpętałoby się piekło.
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

sebaadamaszek pisze: pn kwie 12, 2021 6:27 pm Problem sie powtórzył,niestety znowu nie dziala.Moze ROW uszkodzony?Dziala jak sie mu chce,zyje wg wlasnego harmonogramu.

Jestem mega zły!
Też chciałbym wiedzieć co się dzieje że "jesteś mega zły".
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-01”