Podłączenie ROW-01 do gniazdka sieciowego

Sterownik jednokanałowy
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Wszystko mam pomontowane w puszkach, a chętnie bym sprawdził. Może ktoś ma luzem rowek pojedynczy i sprawdziłby czy zadziała?
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

"In" działa na dowolnych kombinacjach. Ostatnio nawet przypadkiem zawarłem in z mROW-02 do radiatora od procesora na moim laptopie i też działał poprawnie (nie próbujcie tego w domu ;) )
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

pzygmunt pisze: ndz lip 25, 2021 4:45 pm W ROW 01/02 wejście nie działa poprawnie na N-ie. W mini działa.
Właśnie sprawdziłem i faktycznie, w ROW-02 nie można wysterować przycisków poprzez N jeśli L i N jest podpięte zgodnie ze schematem.
W wolnej chwili sprawdzę przy odwrotnym połączeniu.
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 360
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

Goral64 pisze: wt lip 27, 2021 7:20 pm
pzygmunt pisze: ndz lip 25, 2021 4:45 pm W ROW 01/02 wejście nie działa poprawnie na N-ie. W mini działa.
Właśnie sprawdziłem i faktycznie, w ROW-02 nie można wysterować przycisków poprzez N jeśli L i N jest podpięte zgodnie ze schematem.
W wolnej chwili sprawdzę przy odwrotnym połączeniu.
właśnie skończyłem lampę sterowaną poprzez ROW-01, sprawdziłem jak to działa poprawnie (L to L, N to N) i odwrotnie (L to N a N to L). Gdy na wejście wchodzi N a styk zwierny steruje N a nie L żarówka lampy migała, po zamianie na poprawny układ czyli L to L a N to N żarówka świeciła normalnie. Zakładam, że efekt migotania to sprawa tego że żarówka mimo wszystko jest ledowa i nie pasowała jej polaryzacja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-01”