ROW-01 / Jak podłaczyć według załaczonego zdjęcia... ?

Sterownik jednokanałowy
Maydays
Posty: 79
Rejestracja: pt gru 25, 2020 5:16 pm

Punkty świetlne na suficie to żarówki LED GU-10 w ilosci 4 sztuki i przycisk dzwonkowy załączający... natomiast nie wiem co jest w rozdzielni...rozumiem że do tego układu ta Supla nie bedzie działać... ? i trzeba poszukać rozwiązania w rozdzielni ?
Maydays
Posty: 79
Rejestracja: pt gru 25, 2020 5:16 pm

Cel montażu to sterowanie oświetleniem z pozycji smartfona.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18326
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie chodzi o cel montażu ROW tylko cel montażu urządzenia, które umożliwia włączanie oświetlania przyciskiem dzwonkowym.
Gdzieś raczej przy suficie masz jakiś moduł, który załącza obecnie oświetlenie. Gdyby go nie było to światło świeciłoby tylko przez czas przytrzymania wciśniętego przycisku. To urządzenie jest po drugiej stronie tego przewodu pięcio żyłowego.
Maydays
Posty: 79
Rejestracja: pt gru 25, 2020 5:16 pm

Urządzenie załączajace poszukać w gąszczu przewodow i bezpieczników w rozdzielni... ?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4006
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Może być w rozdzielni, może być pod sufitem, a może być jeszcze w jakiejś puszce na ścianie. Masz kontakt z kimś, kto robił tą instalację?
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Maydays
Posty: 79
Rejestracja: pt gru 25, 2020 5:16 pm

Niestety montowala to firma i sugerowala taki system włącznikow w calym domu. Ja tylko podłączałem punkty świetlne... Sufit jest podwieszany i brak mozliwosci sprawdzenia gdzie są te moduły... :(
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4006
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

A zrób zdjęcie rozdzielni, a nawet kilka szczegółowych zdjęć tak aby było widać opisy na zamontowanych tam urządzeniach.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3132
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

A możesz zrobić zdjęcie rozdzielni?
Może tam są przekażniki bistabilne?
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Maydays
Posty: 79
Rejestracja: pt gru 25, 2020 5:16 pm

Niestety brak opisów na rozdzielni... :( a bezpiecznik odpowiedzialny za to oświetlenie to ten wyłączony...
Załączniki
20211108_191110.jpg
20211108_191110.jpg (1.89 MiB) Przejrzano 712 razy
Yepestis
Posty: 608
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

Maydays pisze: pn lis 08, 2021 6:13 pm Niestety brak opisów na rozdzielni... :( a bezpiecznik odpowiedzialny za to oświetlenie to ten wyłączony...
Podłącz jak było włącz zasilanie i zapal światlo. Wtedy zobaczysz na którym przekaźniku zaświeciła się dioda.
Ten przekaźnik trzeba będzie wymontować ale najpierw identyfikuj który to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-01”