Zamel ROW-02

Sterownik dwukanałowy
Jedii70
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 16, 2018 6:14 pm

Witam nowy jestem chce zakupić row02 mam pytanie będzie działał z wyłącznikiem podwójnym swiecznikowym czy trzeba coś w ustawieniach pozmieniac jeśli tak to proszę o rade
Dziekuje
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Będzie działał pod warunkiem że w puszcze będzie przewód N (zero)
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Jedii70
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 16, 2018 6:14 pm

Dziękuję bardzo mam instalacje bezpuszkowa .
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jedii70 pisze: sob mar 17, 2018 4:00 pm Dziękuję bardzo mam instalacje bezpuszkowa .
Narysuj uproszczony schemat
Jedii70
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 16, 2018 6:14 pm

Nie bardzo wiem po co rysować schemat
W puszce mam przewod fazowy L neutralny N i ochronny Pe
Dziekuje
Jedii70
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 16, 2018 6:14 pm

Początkujący jestem w tych tematach jak.Jak narazie więcej teorii jak praktyki ale szybko się uczę lubię te klimaty z zawodu jestem elektrykiem samochodowym
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W takim razie nie rysuj i kombinuj sam.
Jedii70
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 16, 2018 6:14 pm

Przepraszam nie chcialem nikogo urazic.Mysle ze z podlaczeniem dam sobie rade trodniej bedzie z konfiguracja.Schematu nie mam jak za bardzo narysowac nie mam kompika na chwile obecna a w pracy nie mam szans poblokowane wszystkie programy.Dziekuje i przepraszam.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jedii70 pisze: pn mar 19, 2018 4:58 pm Przepraszam nie chcialem nikogo urazic.Mysle ze z podlaczeniem dam sobie rade trodniej bedzie z konfiguracja.Schematu nie mam jak za bardzo narysowac nie mam kompika na chwile obecna a w pracy nie mam szans poblokowane wszystkie programy.Dziekuje i przepraszam.
Tu się nikt nie obraża/uraża. Chcesz otrzymać odpowiedź to fajnie by było jakbyś ograniczył ilość pytań z naszej strony rysując chociażby w paincie jak wygląda Twoja instalacja. Jak masz podwójny włącznik świecznikowy i rzeczywiście wykorzystujesz oba włączniki przy 3 przewodach to w puszce brakuje L lub N. Najpewniej nie masz tam N.... wtedy musisz z czegoś zrezygnować.
W nowych instalacjach często jest rozcięty przewód (zazwyczaj 3 żyły) jedna jego część idzie do skrzynki/źródła zasilania, a druga do lampy. W takim przypadku z niczego nie musisz rezygnować pod warunkiem, że masz tam miejsce.
Jedii70
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 16, 2018 6:14 pm

Dziękuję.Instalacje mam nowa co tam jest tak naprawdę będę wiedział w maju jak odbiorę mieszkanie .Instalacja jest bez puszkowa wiec liczę ze sa tam L N Pe oraz te do lampy mam nadzieje ze bedzie ich 7 w sumie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”