ROW-2 - jako przekaźnik monostabilny

Sterownik dwukanałowy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Próbujesz wyważać otwarte drzwi. Nie bez powodu wprowadzone są funkcje kanału. Supla musi się orientować z czym ma na wyjściu do czynienia. Na siłę chcesz oszukać „system”. Po co? Nie chcesz wydawać kasy na SBW. Użyj Yunshana. Nożna można też używać jak widelca ale nikt Ci tego nie doradzi.
NIEBO!
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 4:25 pm

Ale ja nie chcę wyważać, chcę użyć Supli, a nie łomu :) A tak na serio: Rozumiem. Dziękuję za pomoc. Nie będę dalej dyskutował, bo pewnie macie rację :) Dziękuję - serio! Jesteście 99% bardziej doświadczeni, a ja Świeżak :) Pozostanę przy tym co sugerujecie.

Ale... zastanawia mnie jedno. Zmiana tematu. Co byście poradzili jakbym nie wspomniał o tym, że to brama garażowa (staram się przedstawić w pierwszym poście problem od A-Z, bo szanuję wszystkie społeczności, w których ludzie pomagają, a tak na pewno łatwiej pomóc). Wątek nie byłby w ROW-2 tylko ogólnie:

Jak za pomocą SUPLA wyzwolić wyjście, a po ustalonym czasie ono samo się wyłączy np (2 min, 10min, 1h... nie ważne). Nie potrafię teraz podać konkretnego, praktycznego zastosowania, ale kiedyś może ktoś się zgłosi z takim pomysłem i co wtedy? Polecicie SBW, czy, że się nie da? :lol:

Ale ze mnie Męczy-Buła, albo po prostu jestem ciekawy (możliwości)*.

Miłej nocki! :) Trzymajcie się

*trochę jak z tym, że jak się czegoś nie da zrobić to przyjdzie taki co o tym nie wie i to zrobi :)
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8179
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Dołujące są te tematy o Rowach ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”