Brak połączenia aplikacji przez internet mobilny

Sterownik dwukanałowy
HolaS
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 01, 2021 6:00 am

Witam, pobawiłem się wczoraj trochę, jak radził @pzygmunt odinstalowałem kilka aplikacji posiadających uprawnienia do sieci internet, przeinstalowałem suple i..... działa :D. Jedynie co zauważyłem, że po połączeniu przez wifi chodzi jak błyskawica, natomiast jeżeli połączę przez mobilnego neta to trochę trwa niż wczyta dane (kilka sekund) ale ta zależność jest tylko przy pierwszej zmianie połączenia z wifi na mobilnego i odwrotnie.

Także dziękuję wszystkim za rady i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na GSM-ie powinno równie szybko działać.
jureek25
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 11, 2022 6:07 pm

Miałem podobny problem, telefon samsung a20e z androidem oczywiście. Na samym początku jak zainstalowałem suplę pierwszy raz i z pierwszym urządzeniem do sterowania bramą sbw02. Przez wifi aplikacja działała bez problemu, łączyła się w sekundę z kontem. Ale po wyłączeniu wifi i próbie zalogowania przez sieć komórkową było tylko ładowanie... Zrobiłem taki myk, że w ustawieniach danych komórkowych znalazłem opcję: aplikacje używające tylko danych komórkowych ustawiłem suplę, że ma korzystać tylko z danych komórkowych nawet jak jest w zasięgu wifi. I po tej akcji supla od razu uzyskała połączenie z kontem. Potem z ciekawości wyłączyłem tą opcję w danych komórkowych i supla mogła znowu korzystać z wifi lub danych komórkowych w przypadku braku wifi, i co dziwne działa bez problemu. Coś jak by się odblokowało. Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie ale warto spróbować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”