sterowanie oswietleniem

Sterownik dwukanałowy
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

witam szukam jakiegos programatora gdzie bede mogl ustawic godziny o ktorych ma sie swiecic swiatlo lecz do tego chce podpiac 2 laczniki dzwonkowe plus mozliwosc sterowania smartfonem znalazlem supla row 02 bodajze lecz zalozmy ze zaswiece recznie swiatlo dzwonkowym i wybije gidzina o ktorej ma sie zaswiecic swiatlo to czy wtedy poprostu wylaczy jako ze bylo zaswiecone? czy moze wykrywa jakos jaki jest stan ze zaswiecone i zostawia jest wogole taka mozliwosc?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Dobrze myślisz. Będzie działać jak sobie założyłeś. Harmonogram sprawdza i jeśli jest już włączone światło, to go nie wyłączy - pozostawi bez zmian.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

o to swietnie czy potrzebuje do tego jeszcze jakis dodatkowy przekaznik czy bezposrednio z row 02 ? jako ze beda dzwonkowe sterowanie mialo by sie odbywac impulsem
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3129
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Podłączasz zgodnie ze schematem i dodatkowo ustawiasz harmonogram.
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

supla zamowiona , ale mam jeszcze pytanie jak sie zachowa w orzyoadku braku dostepu do internetu? czy wtedy dziala normalnie czy jedynie wtedy jak ma polaczenie z wifi?
tomek98
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 20, 2019 3:35 pm

Swoje funkcje będzie spełniać gdy masz sterowanie z przycisku, ale automatyka już nie będzie działać.
Pozdrawiam,
Tomek
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

szkoda ze nie da sie jakos wgrac harmonogramu zeby dzialalo nawet jak straci polaczenie z wifi, mam jeszcze pytanie odnosnie podlaczenia w instrukcji jest ze max obciazenie dla zrodla led to 60w ja mam 200w wiec chyba potrzebuje jakis dodatkowy przekaznik?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Moduły musiałyby mieć wbudowany zegar czasu rzeczywistego.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1772
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

sasik pisze: śr kwie 21, 2021 7:11 pm szkoda ze nie da sie jakos wgrac harmonogramu zeby dzialalo nawet jak straci polaczenie z wifi, mam jeszcze pytanie odnosnie podlaczenia w instrukcji jest ze max obciazenie dla zrodla led to 60w ja mam 200w wiec chyba potrzebuje jakis dodatkowy przekaznik?
Nie sugeruj się tymi parametrami bo tutaj raczej wkradł się błąd. Spokojnie możesz sterować tymi 200W. A tam powinno być 600W.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

Witam mam problem z polaczeniem sie z row 02m podpialem i z lacznika dziala w trybie config moge wejsc na podany adres ip w ustawienia ale w apkikacji jak dam dodaj urzadzenie to nic nie wyszukuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”