sterowanie oswietleniem

Sterownik dwukanałowy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dodaj w aplikacji i wrzuć screen z okna podsumowującego. Tam gdzie jest "Poprzedni status"
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

w menu konfiguracji wifi conecting i tak czekam juz z pol godz i nic dioda miga na row02 nie wiem co moge jeszcze zrobic juz specjalnie zmienilem w routerze nazwe sieci na prosta zeby blad wykluczyc orzy woisywaniu nazwy sieci ale to nie to
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Masz włączoną sieć 2.4GHz?
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

tak 2.4 tylko uzywam zasieg tez jest dobry na tel pokazuje full a dioda ciagle mruga ,
dobra udalo sie polaczyc nie wiedzialem ze w konfiguracji trzeba tez wpisac serwer sadzilem ze ten co jest wpisany automatycznie ma byc, teraz pomoze ktos jak ustawic harmonogram tak zeby zalaczalo sie swiatlo np o 21 do 23 potem o 2 do 2.30 i o 4 do 5 ? i tak codziennie?
ustawilem sobie cykl co 5 min ale skad sterownik ma wiedziec czy chce wlaczyc czy wylaczyc swiatlo? zalozmy mam ustawione zeby zaswiecilo o 21 ale wczesniej zaswiecilem lacznikiem i o 21 mi wylacza swiatlo zamiast byc dalej wlaczone da sie to jakos ogarnac? a moze dalo by sie ten harmonigram zrobic tak zeby bylo ustawianie osobno dla zalacz i wylacz? i by sobie mozna ustawiac dokkadnie zalaczanie i wyłączaniie o danych godzinach
Ostatnio zmieniony pt kwie 23, 2021 7:03 pm przez sasik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tworzysz 6 harmonogramów. Wszystkie w cyklu dziennym.

Harmonogram 1 ma włączać światło o 21
Harmonogram 2 ma wyłączać światło o 23
Harmonogram 3 ma włączać światło o 2
Harmonogram 4 ma wyłączać światło o 2:30
Harmonogram 5 ma włączać światło o 4
Harmonogram 6 ma wyłączać światło o 5
sasik
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:45 pm

dziala wszystko jak chcialem super , teraz pytanie mam laczniki dzwonkowe monostabilne ale zeby zalaczylo swiatlo lub zgasilo trzeba to robic powoli tzn szybkie wcisniecie przycisku nie zalacza ani nie wylacza trzeba jakby chwile przytrzymac tak musi byc czy da sie cos z tym zrobic? i 2 pytanie mam w salonie ledy dookola sufitu lacznik zwykly bez sciemniania czy jest jakis modol co moglbym podpiac zeby stwrowac z tel i zastosowac np dzwonkowe i sciemniac? najlepiej zeby sciemnianie lezalo na wejsciu na zasilacz 230v
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zmień typ wejścia na monostabilne.
Do LED-ów SLW
Do oświetlania 230V ściemniacz DIW-01
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”