srw-01 odwrotne działanie

Sterownik rolet
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Lepiej nie uruchamiaj silnika do czasu zrobienia porządku w podłączeniach.
Loko
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 10:15 am

Poprawione mistrzu, można włączać bezpiecznik?
Załączniki
IMG_20210715_174329.jpg
IMG_20210715_174329.jpg (2.27 MiB) Przejrzano 961 razy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jest OK. Ewentualnie będziesz musiał zamienić środkowe przewody między sobą gdyby kierunek pracy rolety był odwrotny do tego jaki oczekiwany jest przy sterowaniu z aplikacji. Jeśli z przycisku będzie odwrotnie to wtedy miejscami zamień przewód 1 z 2 licząc od strony napisu "Wi-Fi".

Daj znać jak poszło.

Aaaa i skróć sobie te przewody bo będzie ciężko je upchać w puszce.
Loko
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 10:15 am

Teraz wszystko elegancko wszystko chodzi jak należy, dzięki wielkie. Przewody celowo są dłuższe bo wygodniej się "eksperymentuje" a jutro będę skracał celem zmieszczenia w puszce.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To teraz popraw sobie połączenia przy pozostałych roletach.
Loko
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 10:15 am

Dokładnie tak zrobię. Jeszcze raz dzięki
Loko
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 10:15 am

pzygmunt pisze: czw lip 15, 2021 3:52 pm Jest OK. Ewentualnie będziesz musiał zamienić środkowe przewody między sobą gdyby kierunek pracy rolety był odwrotny do tego jaki oczekiwany jest przy sterowaniu z aplikacji. Jeśli z przycisku będzie odwrotnie to wtedy miejscami zamień przewód 1 z 2 licząc od strony napisu "Wi-Fi".

Daj znać jak poszło.

Aaaa i skróć sobie te przewody bo będzie ciężko je upchać w puszce.
Jeszcze jedno mam pytanko bo zmontowałem już całość w jednej rolecie i przycisk mam odwrotnie :/ wcześniej przycisk był obrócony do góry nogami podczas montażu i myślałem że jest dobrze. A plastikowe nakładki ze strzałkami można nakładać tylko na jedną stronę (nie da się zamienić). Pisałeś że trzeba zamienić 1 z 2 przewodem od WiFi ale nie chce już wyciągać srw bo jest ładnie umiejscowiony a przycisk akurat mam w drugiej komorze podwójnej puszki, bo jest razem z oświetleniem zewnątrz. Mógłbyś mi pokazać który przewód z którym mogę zamienić w przycisku jeśli jest taka opcja?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W przycisku zamień miejscami te, które masz przykręcone na śrubki.
Loko
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 10:15 am

Jeszcze jedną mam zagwostkę, która wczoraj odkryłem podczas użytkowania. Jedna roleta gdy ją zasuwam dojedzie już do końca, słychać że silnik dalej pracuje. Jak wcisnę przycisk przeciwny to się wyłącza. W drugą stronę nie ma tego problemu. Jeśli zasłaniam roletę z aplikacji to też silnik kończy pracę jak roleta się zasunie. Zamieniałem wcześniej kabelki w przycisku te które są przykręcane na śrubki, ale to chyba nie ma znaczenia, bo w innej rolecie też tak robiłem i nie ma tego problemu. Czy to wina przycisku?
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1773
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Wygląda na źle ustawiony wyłącznik krańcowy.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”