SRW-01 - włączanie/wyłącznie zdalnie harmonogramu

Sterownik rolet
white88
Posty: 22
Rejestracja: czw cze 11, 2020 4:20 pm

Witam,
od jakiś 3 tyg korzystam z elektrycznych rolet + SRW-01 i wszystko chodzi elegancko ale mam pytanie dotyczące harmonogramów.
Czy ktoś zastanawiał się kiedyś nad możliwością włączenia/wyłączenia wcześniej zapisanego harmonogramu z poziomu aplikacji?
Dlaczego takiej funkcji nie ma? Jest to w jakiś sposób kłopotliwe czy brak zainteresowania taka funkcją?
Mam ustawione kilka harmonogramów które niejako są uzależnione od np. warunków zewnętrznych i czasami chciał bym zdalnie najbliższy harmonogram wyłączyć/włączyć jednorazowo np. Niestety za każdym razem trzeba używać komputera do tego. Ma ktoś sposób żeby to okiwać czy poprostu tak jest i tyle :)
Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat będę wdzięczny.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18352
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zarządzanie harmonogramami będzie w aplikacji. Dużo osób tego oczekuje. W między czasie postaramy się wprowadzić możliwość wyłączenia harmonogramu z poziomu sceny. Sceny pojawią się w v2.4
white88
Posty: 22
Rejestracja: czw cze 11, 2020 4:20 pm

To świetna informacja dziękuje za odpowiedź. A gdzie można oczekiwać informacji że taka aktualizacja jest już dostępna? Żeby być na bierząco? Czy będzie to tutaj na forum Supla.org
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18352
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Będziemy informować na forum, stronie www i na FB
Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

To jeszcze proponuje (choć chyba ktoś juz to zgłaszał) wprowadzeniu zakresu dat z kalendaza dla harmonogramow.
Np. Chcialbym aby dany harmonogram dzialal tylko w zakresie 1.listopad- 1.kwietnia. i tak samo co roku.
Dzis musze to kazdorazowo uruchamiac recznie przez panel www.
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
forall
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 15, 2019 10:36 am

Ja na razie ustawiłem otwieranie i zamykanie o wscodzie i zachodzie słońca + sceny z supla.fracz.com :-) Fajnie jakby było już to oficjalnie w aplikacji supla.
10xSRW-01, 1xSBW-01 + 2xMEW-01
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”