Supla zamel srw-01 - problem z włącznikiem bistabilnym

Sterownik rolet
matmuc22
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 23, 2020 5:25 am

Cześć,
Czy wymiana pomogła, bo mam dokładnie taki sam problem. Nie zawsze "łapie", czasem po przeklikaniu się za 3 lub 4 razem reaguje. Czy to wina samego modułu czy jakiś ustawień?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

matmuc22 pisze: wt paź 19, 2021 9:41 am Cześć,
Czy wymiana pomogła, bo mam dokładnie taki sam problem. Nie zawsze "łapie", czasem po przeklikaniu się za 3 lub 4 razem reaguje. Czy to wina samego modułu czy jakiś ustawień?
Nie odpowiem na pytanie, ale:
spróbuj zaktualizować soft do najnowszej testowej wersji (tutaj jest intrukcja co trzeba zrobić viewtopic.php?f=6&t=9351 )
Tam sporo się zmieniło w obsłudze wejść.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
matmuc22
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 23, 2020 5:25 am

klew pisze: wt paź 19, 2021 10:44 am
matmuc22 pisze: wt paź 19, 2021 9:41 am Cześć,
Czy wymiana pomogła, bo mam dokładnie taki sam problem. Nie zawsze "łapie", czasem po przeklikaniu się za 3 lub 4 razem reaguje. Czy to wina samego modułu czy jakiś ustawień?
Nie odpowiem na pytanie, ale:
spróbuj zaktualizować soft do najnowszej testowej wersji (tutaj jest intrukcja co trzeba zrobić viewtopic.php?f=6&t=9351 )
Tam sporo się zmieniło w obsłudze wejść.
Napisałem maila z chęcią przetestowania aktualizacji. Mam nadzieje, że ona rozwiąże problem. Ciężko wytłumaczyć żonie, że coś co miało usprawnić życie je utrudnia :)
Gdyby ktoś znał inne rozwiązanie proszę o informację.

Edit: Wgrałem nowe oprogramowanie, niestety ono nie pomogło. Ale zauważyłem, że gdy przełącznik (bistabilny - tak też mam ustawione w konfiguracji) nie zadziała(najczęściej to opuszczenie rolety) to lampka zaczyna się świecić, a mam w konfiguracji zaznaczone OFF - WHEN CONNECTED, czyli jakby rozłączało moduł, ale nie wiem z jakiej przyczyny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”