Błędne wskazania + zmiana wifi

Sterownik rolet
BBartosz
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 11:17 am

Dzien dobry, mam 2 problemy. Mam 3 sterowniki SRW-01 do kontroli telefonem jeden dziala poprawnie drugi pokazuje błędne wskazania gdy rolety są otwarte pokazuje zamknięte i na odwrót. Sterowanie z telefonu dziala. Jak to naprawić?

3 sterownik natomiast był popiety pod wcześniejszą sieć WiFi, chciałem go dodać do tej samej co pozostałe więc usunąłem pozycje z cloud-a i teraz go aplilacja go nie znajduje. Zasieg WiFi jest. Co zrobić?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

1. Jak naciskasz w aplikacji przycisk "Góra" to roleta jedzie w górę czy w dół ?
2. Nie usuwaj urządzeń z clouda ponieważ nie ma takiej konieczności. Aby ponownie dodać musisz przełączyć w tryb konfiguracji. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to naciśnięcie przycisku CONFIG, a drugi to 10 naciśnięć przycisku otwierania/zamykania. Tak jak na początku poniższego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=al6R-Q6 ... ACSOFTWARE
BBartosz
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 11:17 am

Rolety są otwarte aplikacja pokazuje że zamknięte, kiedy nadusze otwieranie zamykają się i na odwrót.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zamień miejscami środkowe przewody w SRW. (4 z 3)
BBartosz
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 11:17 am

A już myślałem że z poziomu apki da się to zmienić ;)

Co do wywoływania przyciskiem sterownika nie chce współpracować, tego też rozbiorę zrobię to manualnie...
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

BBartosz pisze: ndz mar 21, 2021 12:16 pm Co do wywoływania przyciskiem sterownika nie chce współpracować, tego też rozbiorę zrobię to manualnie...
Nie działa sterowanie z przycisku w aplikacji czy z przycisku fizycznego ?
BBartosz
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 11:17 am

Usunąłem jeden sterownik z cloud żeby podłączyć go do tego samego WiFi co pozostałe. Apka go nie znajduje nawet jak przycisnę 10 razy przycisk otwierania rolety
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sprawdź czy SRW rozgłasza się WiFi o nazwie rozpoczynającej się od frazy "Zamel SRW". Możesz też przytrzymać przycisk CONFIG jak i tak demontujesz przyciski aby przewody poobracać.
BBartosz
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 11:17 am

Wszystko zrobione dziala jak należy. Dziękuję za pomoc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”