SRW-01 a kompatybilne piloty

Sterownik rolet
adrianopel
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 03, 2021 8:59 pm

Dzień dobry,

chciałbym zapytać jakie konkretne modele pilotów są kompatybilne z tym modelem sterownika? Prosiłbym o jakieś w miarę tanie modele.

Dziękuję i poozdrawiam
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1793
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

SRW-01 działa po sieci WiFi 2,4GHz. Żadnym pilotem nie zasterujesz.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
adrianopel
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 03, 2021 8:59 pm

A jest opcja aby zainstalować przycisk na scianie do grupowego sterowania roletami? Pytałem o pilot bo elektryk zasugerował mi, że kiedyś przerobił pilot bezprzewodowy na działający przycisk i wszystko mi jedno jak byle mieć taki przycisk.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4006
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Grupowo możesz sterować roletami z aplikacji SUPLA. Natomiast w tym roku powinna pojawić się możliwość grupowego sterowania np. przez dwukrotne wciśnięcie przycisku dowolnej rolety.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
adrianopel
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 03, 2021 8:59 pm

Rozumiem, że chodzi o dwukrotne kliknięcie przycisku na ścianie? Mam przyciski bistabilne (przełącznik z dwoma przyciskami w formie kołyski, jeden dół, drugi góra). Czy to będzie działać? W jakiej formie to się pojawi? Aktualizacja firmware do srw-01 czy trzeba będzie coś dokupić? Jeśli to pierwsze to jak się robi taka aktualizacje?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Będzie aktualizacja firmware. Nie wiem czy takie funkcje będą realizowane dla przycisków bistabilnych. Zawsze będziesz mógł zamontować gdzieś osobny przycisk bistabilny do sterowania grupowego.

Aktualizację się robi tak jak na poniższym filmiku.
https://m.youtube.com/watch?v=al6R-Q65a ... e=youtu.be
adrianopel
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 03, 2021 8:59 pm

pzygmunt pisze: pn kwie 26, 2021 9:48 am Zawsze będziesz mógł zamontować gdzieś osobny przycisk bistabilny do sterowania grupowego.
Dzięki za filmik. Zgaduje, że w powyższym fragmencie miałeś na myśli "monostabilny"? Przetestowałem czy przy bistabilnym przełączniku mogę wejść w tryb konfiguracji po kliknięciu 10 razy i udało się więc mam nadzieję, że to grupowe sterowanie po dwukrotnym naciśnięciu też będzie obsługiwane.

Gdzie/jak można śledzić informacje o dostępnej aktualizacji i wprowadzeniu tej opcji aby nie przegapić?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4006
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Czytać Forum :lol:

Omawiane możliwości pojawią się wraz z wdrożeniem wersji 2.4 Supla Cloud. Wtedy też będzie w sprzedaży moduł Zamela, który będzie mógł służyć za przycisk centralny do sterowania rolet.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
adrianopel
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 03, 2021 8:59 pm

Robert Błaszczak pisze: pn kwie 26, 2021 10:04 am Wtedy też będzie w sprzedaży moduł Zamela, który będzie mógł służyć za przycisk centralny do sterowania rolet.
Czy chodzi o RNW-01? Pierwsza wzmianka znaleziona o nim na forum pochodzi z 2019 roku a mamy 2021. Jaka jest szansa, że on rzeczywiście ujrzy światło dzienne i kiedy?

EDIT: Czy wiadomo ile w przybliżeniu może kosztować?
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1793
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

adrianopel pisze: pn kwie 26, 2021 10:07 am
Robert Błaszczak pisze: pn kwie 26, 2021 10:04 am Wtedy też będzie w sprzedaży moduł Zamela, który będzie mógł służyć za przycisk centralny do sterowania rolet.
Czy chodzi o RNW-01? Pierwsza wzmianka znaleziona o nim na forum pochodzi z 2019 roku a mamy 2021. Jaka jest szansa, że on rzeczywiście ujrzy światło dzienne i kiedy?

EDIT: Czy wiadomo ile w przybliżeniu może kosztować?
Jeżeli chodzi o termin to musi wypowiedzieć się @Przemyslaw. Co do ceny to nie jest jeszcze znana.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”