Brak połączenia SRW-01

Sterownik rolet
grzegorz73
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 16, 2019 7:19 pm

Witam

Mam zamontowanych kilka sterownik SRW-01 co jakiś czas zdarza się że wyłącza prąd. Zdarza się że po włączniku prądu kilka albo wszystkie nie nawiązują ponownie połączenia z internetem. Po jakimś czasie nie które nawiążą połączenie a kilka będzie nadal nie podłączone. Rozwiązaniem jest wyłączenie prądu i ponowne jego włączenie. Pytanie moje jest takie czy można temu jakoś zaradzić ? Sterowniki ma już ud kilku lat i co jakiś czas tak się dzieje. Zarówno na starym ruterze jak i na nowym.

Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zacznij od aktualizacji do najnowszej aktualnej- oficjalnej wersji.

viewtopic.php?f=23&t=6212

2.7.24

Jak to nie pomoże spróbujemy z wersją nieoficjalną 2.8.

Jeśli to też nic nie zmieni to będzie problem routera.
grzegorz73
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 16, 2019 7:19 pm

Ok zrobione. Na razie działa. Wydawało mi się że jak je wcześnie konfigurowałem to ustawiłem je na update YES wiec jak się domyślam same powinny się aktualizować. Teraz po resecie jest wersja 2.7.24 Jeśli chodzi o ruter to bym go nie podejrzewał bo na starym też tak się zdarzało.
Informacja o nowej wersji przydała by się na stronie supla oraz w aplikacji. Dziękuje za pomoc jak coś będzie nie tak to się odezwę.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Firmware update na "YES" sprawdza tylko raz aktualizację i zaraz po tym ponownie ustawia się na "NO"
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”