Pomoc w uruchomieniu SLW-01

Sterownik RGB
matt
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:35 pm

Cześć, mam malinę i na niej dockerową instalację Supli. Podłączyłem sterownik Zamela SLW-01 do listwy led RGBW. Skonfigurowałem SLW-01. Po uruchomieniu aplikacji Androidowej i dodaniu urządzenia dostałem komunikat, że wszystko się udało, jednak lista z urządzeniami jest pusta. Po zalogowaniu się do panelu Supli, SLW-01 jest widoczny, jednak ma "Funkcja" - "Brak" i "Stan" - "X" Obrazek
Wkonfiguracji sterownika jest "LAST STATE: Registered and ready."
O co może chodzić?
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2214
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

A jak najedziesz na napis brak to przypadkiem nie daje się on rozwinąć?
rgb.jpg
rgb.jpg (50.16 KiB) Przejrzano 11189 razy
u mnie to wygląda tak jak wyżej
Pozdrawiam
Wojtek
matt
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:35 pm

Hej, dzięki za odpowiedź. Nie mam teraz jak sprawdzić ale jutro rano dam znać. Tak czy inaczej chyba nie rozwiąże to problemu? Szczególnie braku urządzenia w aplikacji.
matmic
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 1:24 pm
Lokalizacja: Cz-Dz, B-B

W tym "problem" że raczej rozwiąże ;)
"Wszystkie urządzenia elektryczne działają na dym. Jak dym wyjdzie z urządzenia to przestaje działać."
Zybi
Posty: 1511
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 4:24 pm

matmic pisze: śr cze 27, 2018 8:57 pm W tym "problem" że raczej rozwiąże ;)
Raczej na pewno
matt
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:35 pm

Ekstra, dzięki :) Jutro sprawdzam i daję znać.
matt
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:35 pm

Ruszyło. Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Swoją droga fajnie by było lepiej to pokazać w panelu - ten napis nie wygląda jak coś w co można kliknąć.
matt
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:35 pm

Hej, jeszcze jedno pytanie. Jak powinien być poprawnie podłączony kabel biały od ledów RGBW do SLW-01?
matmic
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 1:24 pm
Lokalizacja: Cz-Dz, B-B

To nie jest sterownik RGBW, tylko RGB. Także białego nie podłączasz.
"Wszystkie urządzenia elektryczne działają na dym. Jak dym wyjdzie z urządzenia to przestaje działać."
matt
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 22, 2018 2:35 pm

Kurcze, niefajnie. Pisałem tu wcześniej o listwie RGBW i też mówiłem o tym w rozmowie telefoniczne z Zamelem i nikt nie zwrócił na to uwagi. Dzięki.
Tak czy inaczej sterownik powinien działać poprawnie z niepodłączonym kablem białym? Czy może z listwą RGBW w ogóle to nie zagra?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SLW-01”