Pomoc w uruchomieniu SLW-01

Sterownik RGB
Awatar użytkownika
Espablo
Kontaktowanie:

pt lip 13, 2018 6:39 am

Będzie działać. Tylko białego nie będzie.
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
https://github.com/Espablo
Awatar użytkownika
pzygmunt
Kontaktowanie:

pt lip 13, 2018 9:45 am

Biały będzie ale generowany z RGB. Jak w aplikacji wybierzesz biały kolor to się wszystkie kolory równomiernie zaświecą i efekt będzie jak przyroda nakazuje czyli "biały"
matt

wt lip 31, 2018 11:34 am

Próbowałem ustawić biały na podłączonych kablach tylko RGB. Niestety wychodził mocno niebieski. Z color pickera w aplikacji Androidowej w ogóle się tego nie dało zrobić (przy przesuwaniu znaczków kolorów nijak nie dało się uzyskać białego na pickerze), w zapisanych kolorach, niżej na ekranie, był biały i z niego korzystałem, ale rezultat jak wyżej napisałem - niebieski na ledach.

Na razie odłączyłem kabelki RGB i został podpięty sam W. Jednak nie ukrywam, że dalej jestem bardzo zainteresowany rozwiązaniem tego problemu - w innym miejscu w mieszkaniu całkowicie zrezygnowałem ze sterowania właśnie przez to, że nie mogę uzyskać jednocześnie białego i innego koloru.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Kontaktowanie:

wt lip 31, 2018 1:35 pm

matt pisze:
wt lip 31, 2018 11:34 am
Próbowałem ustawić biały na podłączonych kablach tylko RGB. Niestety wychodził mocno niebieski. Z color pickera w aplikacji Androidowej w ogóle się tego nie dało zrobić (przy przesuwaniu znaczków kolorów nijak nie dało się uzyskać białego na pickerze), w zapisanych kolorach, niżej na ekranie, był biały i z niego korzystałem, ale rezultat jak wyżej napisałem - niebieski na ledach.

Na razie odłączyłem kabelki RGB i został podpięty sam W. Jednak nie ukrywam, że dalej jestem bardzo zainteresowany rozwiązaniem tego problemu - w innym miejscu w mieszkaniu całkowicie zrezygnowałem ze sterowania właśnie przez to, że nie mogę uzyskać jednocześnie białego i innego koloru.
Napisz do Ernest-a w sprawie SLW-02 (3x biały) jeszcze oficjalnie nie jest dostępny... ale....
ODPOWIEDZ