Brama faac 740 otwieranie łącznikiem

tsp@wp.pl
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 04, 2020 6:31 am

Witam.
Posiadam brame przesuwna z napędem faac 740
Zainstalowałem już sbw-01
Jednak potrzebowal bym jeszcze dołożyć możliwość otwierania przyciskiem np. przy drzwiach z tym ze nie mam przewodu aby to polaczyc i nie ma jak go polozyc. Jest tylko opcja dolozyc puszke i ja zasilic.
Dlatego potrzebuje jakies rozwiazanie pod lacznik bramowy typu dzwonek bezprzewodowo.
Dziękuję
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tylko przycisk z linkiem bezpośrednim (DIY). Albo dodanie RNW-01, na który jeszcze trochę trzeba zaczekać.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8275
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Możesz też sobie kupić jakiś przycisk na RF 433 i odbiornik z przekaźnikiem (są dostępne bezpotencjałowe, zasilane 24 V) i wpiąć przekaźnik równolegle do SBS/PP na sterowniku.
Z drugiej strony, brama powinna mieć już sterowanie radiowe, więc może wystarczy sobie przykleić na stałe pilot w miejscu przycisku? ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
tsp@wp.pl
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 04, 2020 6:31 am

Nie no ten pilot w miejscu przycisku slabo by wygladal, ale jest opcja brama ma sterowanie radiowe na 868Mhz tylko nie moge znalezc takiego przycisku bramowego. Macie jakis pomysl?
aras2
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:43 pm

Proxima ma różne piloty i odbiorniki.
https://www.proxima.pl/produkt/pilot-scienny/
pirat
Posty: 115
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

tsp@wp.pl pisze: pt gru 04, 2020 5:53 pm Nie no ten pilot w miejscu przycisku slabo by wygladal, ale jest opcja brama ma sterowanie radiowe na 868Mhz tylko nie moge znalezc takiego przycisku bramowego. Macie jakis pomysl?

Zawsze możesz rozebrać pilota i jego przycisk podłączyć pod dowolny przycisk dzwonkowy i schować do puszki :)
iosonobello1991
Posty: 21
Rejestracja: czw lis 19, 2020 1:09 am

Dopnij Zamela ROB 01 do bramy, a jako nadajnik RNK, ktory imituje zwykly wlacznik :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SBW-01”