Święta 2018

milux
Posts: 12
Joined: Sun Feb 25, 2018 4:53 pm

Sat Dec 01, 2018 8:47 pm

Witam wszystkich forumowiczów SUPLI.
I ja się zgłaszam do ŚWIĄTECZNEGO prezentu. :)
POZDRAWIAM
User avatar
Espablo
Posts: 1453
Joined: Wed Jun 29, 2016 5:04 pm
Location: Oświęcim
Contact:

Sat Dec 01, 2018 8:49 pm

No to i ja się zgłaszam
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
https://github.com/Espablo
tgaweda
Posts: 38
Joined: Mon Nov 13, 2017 9:21 pm

Sat Dec 01, 2018 9:03 pm

Gotowy do wylosowania.
Simono
Posts: 302
Joined: Mon Sep 17, 2018 5:26 pm

Sat Dec 01, 2018 9:04 pm

I ja się zgłaszam na taki prezent na święta :D
MMarcin
Posts: 81
Joined: Fri Sep 08, 2017 6:38 am

Sat Dec 01, 2018 9:06 pm

Zgłaszam się.
pykaman
Posts: 59
Joined: Wed May 31, 2017 12:55 pm

Sat Dec 01, 2018 9:07 pm

Zgłaszam się
User avatar
wojtas567
Posts: 1757
Joined: Sun Apr 03, 2016 7:16 pm
Location: Olsztyn

Sat Dec 01, 2018 9:18 pm

To z okazji tych świąt skoro Mikołaj jest tak przewspaniały i ja zgadzam się i zgłaszam swoją gotowość do przygarnięcia w swoje skromne progi tegoż zestawu :D
Last edited by wojtas567 on Sun Dec 02, 2018 6:25 pm, edited 1 time in total.
Pozdrawiam
Wojtek
vajera
Posts: 179
Joined: Wed Oct 31, 2018 7:58 am

Sat Dec 01, 2018 9:24 pm

to ja też się zgłaszam
User avatar
wojtas567
Posts: 1757
Joined: Sun Apr 03, 2016 7:16 pm
Location: Olsztyn

Sat Dec 01, 2018 9:36 pm

Przemku popraw linki sponsorów.
Pozdrawiam
Wojtek
Filo301
Posts: 36
Joined: Fri Oct 05, 2018 5:50 pm
Location: Olkusz

Sat Dec 01, 2018 10:42 pm

zgłaszam się :D
Locked