Święta 2018

qkkq
Posts: 1
Joined: Mon Dec 17, 2018 4:54 pm

Mon Dec 17, 2018 5:06 pm

Zgłaszam się
rudkowski93
Posts: 1
Joined: Tue Dec 18, 2018 12:55 pm

Tue Dec 18, 2018 12:57 pm

Zgłaszam się :D :mrgreen: :D
bicker
Posts: 342
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:18 am

Tue Dec 18, 2018 3:36 pm

i ja się zgłaszam :)
Student161616
Posts: 12
Joined: Sun Feb 05, 2017 3:19 pm

Tue Dec 18, 2018 3:48 pm

Zgłaszam się :) może pierwszy raz w życiu wygram ;) SUPLA górą :D
maniek
Posts: 11
Joined: Sun Oct 15, 2017 7:21 pm

Tue Dec 18, 2018 10:37 pm

Zgłaszam się
RejU_K
Posts: 15
Joined: Fri Nov 09, 2018 7:59 pm
Location: Chrzanów

Wed Dec 19, 2018 6:29 am

Zgłaszam się
enzoaw
Posts: 10
Joined: Mon May 21, 2018 10:39 am

Wed Dec 19, 2018 7:46 am

Ho ho ho ;) zgłaszam się i ja :)
djack2017
Posts: 120
Joined: Mon Nov 27, 2017 7:36 am

Wed Dec 19, 2018 9:25 am

Zgłaszam się i ja
Jacek
User avatar
pzygmunt
Posts: 4957
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Wed Dec 19, 2018 9:51 am

Postanowiłem przesunąć termin losowania na dziś aby było więcej czasu na wysyłkę.
W losowaniu wzięło udział 137 osób.
Narzędzie losujące

https://onlinerandomtools.com/pick-random-item

Wylosowane osoby to:
@wsosniak
@Leonardo
@mally16

Jak widzicie są 3, a nie 2 osoby.
Wynika to z tego, że postanowiłem dodać do puli jeszcze jeden głośnik, który został rozpakowany lecz nie był używany.
Mam nadzieję, że fakt odpieczętowanego pudełka nie będzie stanowił problemu.

Wylosowane osoby proszę o wysłanie na priv-a adresu do wysyłki
Imię i Nazwisko
Ulica numer
Kod pocztowy Miasto
Numer telefony dla kuriera.

Proszę też o określenie produktu (po 2 sztuki ) Zamel-a z grupy ROW-01/ROW-02/SRW-01/SBW-01/SLW-01/SLW-02/PNW-01/SRW-03/ROW-07

Wesołych Świąt!
User avatar
pzygmunt
Posts: 4957
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Wed Dec 19, 2018 9:52 am

Jeszcze nagranie z losowania.
Attachments
chrome-capture.gif
chrome-capture.gif (6.02 MiB) Viewed 562 times
Locked