[Sprzedam] Sonoff Touch 1 i 2 gang

Post Reply
pikciu
Posts: 22
Joined: Mon Feb 04, 2019 11:20 pm

Fri Apr 12, 2019 9:05 pm

NIEAKTUALNE
Pojedynczy jak nowy - tylko testowany z suplą. Wgrany multiboard by Espablo. Wyprowadzenia do flashowania i dodatkowo GPIO0 i GPIO2.

Podwójny służył mi kilka miesięcy. Dodatkowo podłączony DS1820. Sprawował się idealnie ale aktualnie zmieniłem go na shelly 2.5. Na pokładzie również multiboard. Niestety ma uszkodzony front - spadł podczas otwierania :/

Dla zdecydowanego kupującego mogę wgrać inne oprogramowanie i/lub usunąć dolutowane elementy
Attachments
IMG_3390.jpeg
IMG_3390.jpeg (1.74 MiB) Viewed 8928 times
IMG_3389.jpeg
IMG_3389.jpeg (2.26 MiB) Viewed 8928 times
IMG_3391.jpeg
IMG_3391.jpeg (2.04 MiB) Viewed 8928 times
Last edited by pikciu on Wed Aug 28, 2019 8:19 am, edited 1 time in total.
sikor
Posts: 1
Joined: Tue Mar 20, 2018 9:19 pm

Thu May 16, 2019 12:14 am

Aktualne? Jak cena za 2 gang?
pikciu
Posts: 22
Joined: Mon Feb 04, 2019 11:20 pm

Fri May 17, 2019 3:49 pm

Aktualne. Hmm 50zł? Pisz priv - szybciej się zorientuję że jest wiadomość ;)
pikciu
Posts: 22
Joined: Mon Feb 04, 2019 11:20 pm

Wed Aug 07, 2019 5:29 pm

update
pojedynczy sprzedany
podwójny aktualny
User avatar
Demolkaa
Posts: 176
Joined: Thu Oct 11, 2018 8:42 pm
Location: Twardowice

Wed Aug 07, 2019 8:31 pm

Dam 25zl
Elvis439
Posts: 6
Joined: Fri Aug 23, 2019 11:21 am

Mon Aug 26, 2019 7:07 am

Witam, podwójny nadal aktualny? :)
pikciu
Posts: 22
Joined: Mon Feb 04, 2019 11:20 pm

Mon Aug 26, 2019 8:47 am

Elvis439 wrote:
Mon Aug 26, 2019 7:07 am
Witam, podwójny nadal aktualny? :)
tak
Elvis439
Posts: 6
Joined: Fri Aug 23, 2019 11:21 am

Mon Aug 26, 2019 2:05 pm

pikciu wrote:
Mon Aug 26, 2019 8:47 am
Elvis439 wrote:
Mon Aug 26, 2019 7:07 am
Witam, podwójny nadal aktualny? :)
tak
Napisałem na priv :)
Post Reply