podziękowanie

Ryrzy
Posty: 148
Rejestracja: wt lis 07, 2017 10:40 am

aż takiej tragedii z konfiguracją nie ma, podstawowe odpalenie tego wszystkiego nie wymaga większej ingerencji, bardziej tutaj trzeba się zagłębić, żeby spersonalizować wygląd.

Co do konfiguracji i dodawaniu encji... w HA to sam wiesz, że sporo systemów jest dodanych do integracji i nawet nie trzeba głupiego sonoffa flashować bo można go połączyć przez ewelink do HA :) ... ale co by to była za zabawa jakby się samemu firmware nie skompilowało i wgrało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rocko
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 19, 2017 1:07 pm

Mój pierwszy kontakt z HA to była męka, największe problemy miałem ze zrozumieniem jak działają encje, ale dzięki pomocy użytkowników HA
temat z grubsza załapałem i teraz jest już prościej. Choć w dalszym ciągu korzystam z wiedzy i pracy innych użytkowników aby osiągnąć
swoje założenia.
Ryrzy
Posty: 148
Rejestracja: wt lis 07, 2017 10:40 am

rocko pisze: śr sty 29, 2020 12:52 pm Mój pierwszy kontakt z HA to była męka, największe problemy miałem ze zrozumieniem jak działają encje, ale dzięki pomocy użytkowników HA
temat z grubsza załapałem i teraz jest już prościej. Choć w dalszym ciągu korzystam z wiedzy i pracy innych użytkowników aby osiągnąć
swoje założenia.
ja myślę, że nawet po 2 latach używania i tak będziemy szukać szczegółów na forach/grupach ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”