Przycisk centralny z button

Raddii
Posty: 137
Rejestracja: pt sty 17, 2020 12:17 pm

Witam,

Posiadam rolety zewnętrzne w całym domu z wlacznikami w każdym pomieszczeniu oraz przyciskiem centralnym przy drzwiach wyjściowych. Jestem na etapie wymiany modułów na moduły z wifi supli. Jest tylko jeden problem moduły wifi nie posiadają sterowania centralnego. Chciał bym aby ktoś mi wykonał sterowanie centralne które będzie łączyć się z modułami do wifi?
Przycisk centralny jest monostabilny.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Obecnie można użyć rozwiązania DIY, które uruchamia linki bezpośrednie. Już wkrótce jak pojawi się cloud v2.4 Zamel wprowadzi na rynek gotowy moduł RNW-01, który będzie można skonfigurować jako przycisk centralny. Każde SRW-01 otrzyma też funkcję umożliwiającą ustawienie potrójnego naciśnięcia do sterowania centralnego. W chwili obecnej w aplikacji można utworzyć grupy pełniące role centralnego sterowania.
Raddii
Posty: 137
Rejestracja: pt sty 17, 2020 12:17 pm

Możesz powiedzieć co się kryje pod hasłem "rozwiązania DIY". A wiemy kiedy pojawi cloud v2,4 i gotowy moduł RNW-01?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

DIY czyli zrób to sam.
viewtopic.php?f=24&t=5873

Data wydania v2.4 i RNW nie jest jeszcze potwierdzona ale nie jest to bardzo odległy termin.
Raddii
Posty: 137
Rejestracja: pt sty 17, 2020 12:17 pm

W chwili obecnej w aplikacji można utworzyć grupy pełniące role centralnego sterowania
W takim rozwiązaniu sterowanie centralne mamy tylko z aplikacji a zależy mi też na przełączniku ściennym.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Napisałem to jako opcję. Na chwilę obecną tylko DIY, a po wydaniu v2.4 będzie dostępny RNW.
Raddii
Posty: 137
Rejestracja: pt sty 17, 2020 12:17 pm

A w cloud v2.4 będzie można skonfigurować SRW-01 żeby działały z przyciskiem centralnym czy będzie je trzeba wymienić?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

SRW-01 nie będą mogły działać z przyciskiem centralnym tylko same w sobie będą mogły być przyciskiem centralny. Np. będzie można je tak skonfigurować aby naciśnięcie trzykrotne przycisku zamykało lub otwierało daną grupę rolet. Nie trzeba będzie ich wymieniać.
Taki SRW będzie miał dotychczasowe funkcje zamykania jednej rolety oraz starowania innymi.
Raddii
Posty: 137
Rejestracja: pt sty 17, 2020 12:17 pm

A ten RNW-01 jaką będzie pełnić funkcję?
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”