Kupię sonoff DW 2 czujnik otwierania drzwi

jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

Sebastiansuplamini pisze: czw lut 04, 2021 6:32 pm Witam serdecznie czy ktoś może mi pomóc :roll: potrzebny jest mi sonoff DW 2 czujnik otwierania drzwi z wgraną supla bo jest mi potrzebna informacja na telefon że drzwi zostały otwarte chyba że ktoś ma jeszcze jakiś prościejszy pomysł dzięki ;) ;)
Dzień dobry,
proponuję poczytać te posty:
viewtopic.php?f=24&t=7858&start=10
Na pierwszej stronie jest wyjaśnione wszystko krok-po-kroku, a na drugiej - program @Robert Błaszczak umożliwiający odczyt poziomu baterii modułu BBmagic magneto.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

to fajne rozwiązanie ale wymaga postawienia własnego serwera i trochę umiejętności zeby to spiąć w całość.
A tu chyba mówimy o prawie "pudełkowym" rozwiązaniu z Suplą na pokładzie - podłacz i już :)
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

Umiejętności, prawda, wymaga trochę, ale myślę, że jest całkiem nieźle przedstawione i wytłumaczone nawet dla osoby, która zaczyna (chciałem przemycić pierwiastek zrób to sam do tego wątku ;)).
PS. Tam nie trzeba stawiać własnego serwera, tylko ogarnąć SuplaVirtualDevice na RPi.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”