SLW-02 sam zapala ledy

ozzixdd
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 20, 2019 4:56 pm

Dodam raczej myśle ostatnią myśl w tym temacie.

Po podłaczeniu kondensatora 470nF nie zauważyłem ani razu żeby pastylka samoczynnie załączyła oświetlenie ledowe. Aktualnie można powiedzieć że to mój problem rozwiązało.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

No i super. A nie zauważyłeś jakiejś opóźnionej reakcji na naciśnięcie przycisku na ścianie? Bo podłączenie kondensatora o takiej pojemności może powodować taki efekt.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
ozzixdd
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 20, 2019 4:56 pm

Szczerze to akurat temu aspektowi się nie przyglądałem z powodu że to jest pomieszczenie moje do grania. Mam ustawione stałe przyciemnienie ledów. I jak wchodzę klikam i jest ok. Ciężko mi zauważyć to.o co pytasz z powodu że mam cały swój dom na Supla Row-04m a one są tragiczne pod tym względem. Mam wrażenie że załączanie trwa wieczność. Ale zostałem uświadomiony że nic nie zrobią z tym ale ciężko mi to odczuć. Mogę specjalnie sprawdzić bez i z jeśli chcesz
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Kolego @ozzixdd ... tak apropos ROW-04m. Podeślij namiar to udostępnię Ci aktualizację.
viewtopic.php?p=85991#p85991
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3940
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

ozzixdd pisze: ndz sty 24, 2021 4:48 pm Szczerze to akurat temu aspektowi się nie przyglądałem z powodu że to jest pomieszczenie moje do grania. Mam ustawione stałe przyciemnienie ledów. I jak wchodzę klikam i jest ok. Ciężko mi zauważyć to.o co pytasz z powodu że mam cały swój dom na Supla Row-04m a one są tragiczne pod tym względem. Mam wrażenie że załączanie trwa wieczność. Ale zostałem uświadomiony że nic nie zrobią z tym ale ciężko mi to odczuć. Mogę specjalnie sprawdzić bez i z jeśli chcesz
Nie kłopocz się ze sprawdzaniem. Skoro nie zauważyłeś różnicy :D to znaczy że taka wartość kondensatora może być :lol: .
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
ozzixdd
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 20, 2019 4:56 pm

Też tak myślę. Czyli jest to jedno z rozwiązań dla tego problemu. Myślę że można wstępnie temat zamknąć.
Pozdrawiam
szymboz
Posty: 18
Rejestracja: pn cze 03, 2019 7:55 pm

Wrzucę ten kondensator niebawem i także potestuje. Jeszcze tylko ta szybkość rozjaśniania i sciemniania po przycisku, bo to denerwujące.
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1772
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

szymboz pisze: śr sty 27, 2021 9:07 pm Wrzucę ten kondensator niebawem i także potestuje. Jeszcze tylko ta szybkość rozjaśniania i sciemniania po przycisku, bo to denerwujące.
A co w tym jest denerwujące ?
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
szymboz
Posty: 18
Rejestracja: pn cze 03, 2019 7:55 pm

Denerwujące jest to, że nie mogę z przycisku precyzyjnie ustawić jasności, ponieważ ściemnianie i rozjaśnianie ma za szybką prędkość.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Postaramy się dodać odpowiedni parametr
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SLW-02”