Cena MEW-01 - sugerowana cena

wsosniak

śr lip 03, 2019 11:47 am

vcompl pisze:
śr lip 03, 2019 10:50 am
..........sorry ale jeżeli będziemy tak myśleli to pozostniemy w ogonie świata!!!
"pozostniemy w ogonie świata!!!" - obiecałem sobie że już w tym temacie się nie odezwę, ale jeszcze taka dygresja , tzn muszę zadać pytanie : Czy my Polacy jesteśmy w ogonie świata ? hmmmm ......ciekawe..... ja się jakoś nie czuje że jesteśmy gdzieś na szarym końcu, raczej wręcz przeciwnie, no chyba że ja w innej Polsce mieszkam. A może autor tej wypowiedzi miał inny "ogon świata" ma mysli...
Awatar użytkownika
pzygmunt
Kontaktowanie:

śr lip 03, 2019 2:37 pm

vcompl pisze:
śr lip 03, 2019 10:10 am
pzygmunt pisze:
pt cze 28, 2019 12:55 pm
Ufamy, że działania firmy Zamel są pro Suplowe co wielokrotnie już pokazali, a podejmowane decyzje wynikają z szerszego spektrum, które nie jest nam znane. Ufamy, że inaczej się nie da i zrobiono w danej materii wszystko co się dało aby było to jak najbardziej z korzyścią dla Supli.
Hm, śmiem wątpić w dobre intencje ZAMEL (wystarczy popatrzeć na politykę cenową w stosunku do ich linii produktów).

Wg mnie na dłuższą metę nie ugrają na tym wiele (no chyba, że zaczną się blokady produktów chińskich.

Jeżeli chodzi o liczniki to już orno ma przystępniejszą politykę cenową i modele działające w protokole modbus.

Szkoda, że supla nie wpiera tego protokołu.
Małe porównanie z ich cennika. SUPLA vs. Exta Life w obszarze podobnych produktów.
Do Exta Life musisz jeszcze dodać centralkę. Tak więc Suple traktują lepiej niż swoje produkty.
Załączniki
SuplaVsExtaLife.png
SuplaVsExtaLife.png (21.24 KiB) Przejrzano 350 razy
ODPOWIEDZ