Problem z łącznością

@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

Tak po za tematem. Masz oryginalną aplikacje supli ?
Bo na screenach widać grupowanie sterowników. A normalnie na IOS tego nie ma.
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

@Artur pisze: śr lis 11, 2020 10:07 pm Tak po za tematem. Masz oryginalną aplikacje supli ?
Bo na screenach widać grupowanie sterowników. A normalnie na IOS tego nie ma.
Aplikacja jest autorstwa lesny8 i właśnie też mnie to boli że nie ma jej na IOS bo przymierzam się do zmiany telefonu i chyba tej aplikacji będzie mi brakować najbardziej.
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

To prawda, przydałaby się. IOS traktowany po macoszemu :evil:
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

@Artur pisze: czw lis 12, 2020 7:19 am To prawda, przydałaby się. IOS traktowany po macoszemu :evil:
Tzn? Z tego co czytam, to oficjalna apka idzie ramie w ramie na obu platformach.
Natomiast aplikacje użytkowników, to aplikacje użytkowników. Ciężko oczekiwać, że ktoś będzie rozbudowywał swój projekt na wszystkie platformy, tym bardziej, że to są po prostu inne aplikacje.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

Brakuje nie których udogodnień z aplikacji użytkowników na aplikacji applowskiej np. grupowania, segregowania. Po za tym jest wszystko OK.
Stefan
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 03, 2021 8:00 am

Cześć,
Proszę Was o pomoc w wyborze anteny. Potrzebuję antenę do umieszczenia na drzwiach metalowej rozdzielnicy z kablem o długości około 20cm. Wszystkie które znajduję mają 3m kabel.
Pozdrawiam.
jardak
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 30, 2020 7:33 am

Mam centralę w całości stalową na 1. piętrze i router na 2. piętrze i działa bez problemu z oryginalną anteną
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL MEW-01”