SRW-03 problem.

AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Mam zamontować sterowanie 9 rolet przez aplikację.
SRW-03 spełnia wszystkie warunki, ale czy działa poprawnie i problemy zostały rozwiązane?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To będzie sterowanie bez przycisków naściennych ?
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Tak.
Problem w tym, że rolety będą sterowane lokalizacjami - oby się nie rozjeżdżały.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Lokalizacjami ?
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Ok źle się wyraziłem
Harmonogram ma sterować w zestawie po dwie rolety.
Rolety dachowe zamontowane obok siebie i czy zachowają symetryczność.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Takich testów nikt chyba nie robił
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Jak przyjdzie czas to spróbuję.
Dam znać jak działa.
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Ja mogę jedynie powiedzieć na sucho, bo nie mam jak podłączyć fizycznie SRW-03 pod rolety, że przy ustawieniu z aplikacji wszystkich trzech rolet np. na 50% to jedna zawsze zatrzyma się trochę inaczej, np. 52 albo 57%. Albo jak dam grupowe zamknięcie lub otwarcie (jeżeli rolety są w różnych pozycjach) to jedna zawsze zachowuje się inaczej - przynajmniej na początku. Potem jak wszystkie są otwarte lub zamknięte, to chodzą już dobrze.

Ale tak jak mówię, to tylko testy samego sterownika na biurku. Może aplikacja tak pokazuje tylko a fizycznie wszystko będzie ok.
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

3 szt. sterowników zakupione.
I zamontowane --- jeden ma zmienione wyjścia na rolety.
Na początku byłem zaskoczony - odnalazłem poprawne pary do silników - wszystkie zamienione.
Będę reklamował - instalacja u klienta.
Nie wszystko działa idealnie, jeżeli używamy jednej rolety a następnie po przełączeniu na sterowanie grupowe rolety które były częściowo zasłonięte nie domknęły się.
W razie problemów poprosiłem o odsłonięcie rolet na krańcówkę.
Teraz pytanie - jak sterować w lokalizacji jednym przyciskiem dwoma roletami - chodzi o telefon.
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

AdamT pisze: czw sie 29, 2019 6:22 pm 3 szt. sterowników zakupione.
I zamontowane --- jeden ma zmienione wyjścia na rolety.
Na początku byłem zaskoczony - odnalazłem poprawne pary do silników - wszystkie zamienione.
Będę reklamował - instalacja u klienta.
Nie wszystko działa idealnie, jeżeli używamy jednej rolety a następnie po przełączeniu na sterowanie grupowe rolety które były częściowo zasłonięte nie domknęły się.
W razie problemów poprosiłem o odsłonięcie rolet na krańcówkę.
Teraz pytanie - jak sterować w lokalizacji jednym przyciskiem dwoma roletami - chodzi o telefon.
@AdamT czyli zachowują się podobnie jak napisałem wcześniej.
W samej aplikacji wydaje mi się, że nie będziesz w stanie sterować dwoma roletami w lokalizacji tak jak jedną. Chyba, że ewentualnie zrobisz sobie dodatkową grupę tylko z tych dwóch rolet. Albo wykorzystasz scenę w skryptach Fracza.
Ja mam dla grup zrobione osobne lokalizacje. Wtedy grupy z oświetleniem są w lokalizacji Oświetlenie, a wszystkie rolety w Roletach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-03”