Opis z blistera.

missim
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 30, 2018 11:08 pm

Czy ktoś może opisać wejścia wyjścia tego modułu ? Opis na kartoniku dosyć dziwny.
Z góry dziękuję
Jacek
P.S. zresztą wszystkie opisy Zamela dotyczące Supli są delikatnie mówiąc tajemnicze i tajne :)
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

missim pisze: ndz sie 04, 2019 6:34 pm Czy ktoś może opisać wejścia wyjścia tego modułu ? Opis na kartoniku dosyć dziwny.
Z góry dziękuję
Jacek
P.S. zresztą wszystkie opisy Zamela dotyczące Supli są delikatnie mówiąc tajemnicze i tajne :)
Co potrzebujesz wiedzieć? Na INPUT 230VAC podajesz zasilanie. Fazę na L, przewód neutralny na N. Na wyjściach OUT1...7 masz podawaną fazę po włączeniu danego przekaźnika. Urządzenie wyjściowe podłączasz pod wyjście np. OUT1 (faza) i zacisk N.
missim
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 30, 2018 11:08 pm

Lucas pisze: śr sie 07, 2019 12:43 pm
missim pisze: ndz sie 04, 2019 6:34 pm Czy ktoś może opisać wejścia wyjścia tego modułu ? Opis na kartoniku dosyć dziwny.
Z góry dziękuję
Jacek
P.S. zresztą wszystkie opisy Zamela dotyczące Supli są delikatnie mówiąc tajemnicze i tajne :)
Co potrzebujesz wiedzieć? Na INPUT 230VAC podajesz zasilanie. Fazę na L, przewód neutralny na N. Na wyjściach OUT1...7 masz podawaną fazę po włączeniu danego przekaźnika. Urządzenie wyjściowe podłączasz pod wyjście np. OUT1 (faza) i zacisk N.
Dzięki za odpowiedź, w międzyczasie to przemierzyłem i bezproblemowo podłączyłem, a problem wynikał z tego, że zerknąłem na blister, a tam wyjścia tego modułu opisane były jako beznapięciowe :o i jeszcze ten przycisk config, ni z gruszki ni z pietruszki, którym jak się okazało można ręcznie przełączać Out 7.
Pisząc o opisach Zamela właśnie to miałem na myśl, są tam błędy, czasem brak jest schematu podłączenia, brak opisu działania jakiegoś przycisku itp. Jakieś takie to niekompletne i pobieżne.
W międzyczasie dostałem od Ernesta poprawiony blister z opisem, ale na stronie Zamela i innych sprzedawców; możesz sprawdzić, dalej stara wersja :cry:
Na zakończenie taka ciekawostka, która w zasadzie wszystko wyjaśnia. W pierwotnej wersji miał to być sterownik pieca i trzech pomp, ale coś się zmieniło i stąd te dziwne opisy o stykach beznapięciowych, no i owszem, bo takie miały być, trzy przekaźniki sześć wyjść, a to ostatnie z dodatkową możliwością ręcznego sterowania tak na wszelki wypadek tym przyciskiem do sterowania piecem, który teraz opisany jest jako config. I to by było na tyle.
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej,

Dzięki za uwagi, przymierzamy się do nowego opakowania oraz instrukcji do tego produktu. Błędy skoryguje. Faktycznie pierwotnie ROW-07 miał zastosowanie do systemu ogrzewania. Pewnie z czasem wraz z rozwojem wprowadzimy rozwiązania dotyczące sterowania temperatury. Wszyscy na to czekamy :) Dodatkowo w przygotowaniu produkt 7 kanałowy z radiem na pokładzie - będzie można podłączyć radiowe piloty lub czujniki temperatury.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Chciałem przejrzeć, ale jest problem z pobraniem ze strony :(
kartonik.jpg
kartonik.jpg (12.2 KiB) Przejrzano 1845 razy
błąd.jpg
błąd.jpg (17.05 KiB) Przejrzano 1845 razy
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-07”