Row-07 jako włącznik chwilowy

kris95
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 20, 2019 9:42 am

Witam,
Potrzebuje wysterować 6 kanałów do centralnego sterowania roletą.
Planuje kupić do tego ROW-07, tylko nie wiem czy można go ustawić na tryb np. Otwierania uliczki/bramy, włącznika schodowego. Wtedy po kliknięciu na apce załączył by dany styk na 1sek.

Mam do wysterowania 3strefy po dwa przekaźniki(jeden góra, drugi dół), podać im muszę 230V wiec ROW-7 byłby dobry.
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Hej. Funkcji nie zmienisz bo zawsze będziesz miał sterowniki rolet. Najmniejszy czas jaki jesteś w stanie ustawić do zamykania i otwierania rolety to 1 sekunda.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
kris95
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 20, 2019 9:42 am

miroph pisze: ndz lut 23, 2020 1:25 pm Hej. Funkcji nie zmienisz bo zawsze będziesz miał sterowniki rolet. Najmniejszy czas jaki jesteś w stanie ustawić do zamykania i otwierania rolety to 1 sekunda.
Mówimy o ROW-07 - 7 kanałowy włącznik zasilania?

Nie rozumiem pierwszej części odpowiedzi.
Funkcji nie zmienisz bo zawsze będziesz miał sterowniki rolet.




Rozumiem że nie można mu wybrać funkcji "automat schodowy", mogę wybierać tylko pomiędzy :włącznik światłą/włącznik zasilania?

Aktualnie sprawdzałem takie możliwości jakie potrzebuje na sonoff r2 i podczas konfiguracji po wybraniu trybu bistable mogę wybrać tryby jak poniżej
Obrazek
Na moje potrzeby idealnie wpasowują się wszystkie funkcje oprócz:Włącznik zasilania/oświetlenia.

Polecicie mi jakiś inny moduł, najlepiej zamel, jeśli na ROW-07 nie można tego zrobić.
Potrzebuję tylko na chwilę podać 230v na jeden z sześciu wybranych kanałów.
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Nie wiem skąd mi się wziął sterownik rolet :)
W ROW-07 jak pisałeś masz do wyboru tylko dwie funkcje. Włącznik światła i włącznik zasilania, więc nie masz wyboru czasu włączenia przekaźnika jak w automacie schodowym.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-07”