ROW-04m - pierwszy kontakt

marek.zareba
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 04, 2020 8:41 pm

Po wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu CH3 nadal jest włączony.
Nie stworzyłem żadnego harmonogramu.

2 moduły dają mi możliwość podłączenia 8 obwodów. Ja mam 7, więc ten jeden, który się sam załącza będzie niepodpięty i w zasadzie nie ma problemu. Gorzej, że dzieje się to na obydwu modułach. No i co do zasady nie powinno się tak dziać.

Jak mogę sprawdzić wersję firmware?
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Wersje możesz sprawdzić bezpośrednio na cloudzie.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
marek.zareba
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 04, 2020 8:41 pm

Takie dane:
GUID EEB01657-F705-5F6C-1CD1-F983FAF6AD88
WerOpr 2.7.12

O to chodziło?
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Dzięki. Spróbujemy odtworzyć ten problem u siebie.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Tokepit
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2020 4:26 am

Podepnę się pod ten temat by nie tworzyć nowego wątku. W styczniu 2020 kupiłem odbiornik ROW-4m i dopiero teraz postanowiłem go uruchomić. Niestety od dwóch dni bezskutecznie walczę z podłączeniem tego odbiornika. Po pierwsze - nie jestem w stanie sprawić by dioda STATUS migała szybko tak jak to napisane w instrukcji. Podobnie próba przywrócenia do ustawień fabrycznych. Raz udało mi się sprawić, że odbiornik wygenerował swoją sieć wifi jednak mój iPhone nie dał rady podłączyć się do tej sieci. Teraz nawet nie jestem sprawić by odbiornik wygenerował własną sieć. Zaczynam podejrzewać, że odbiornik jest uszkodzony. Dioda Status raz się zaświeca na ok. 3 sekundy, potem raz mignie, zgaśnie i cykl się powtarza. Co mogę z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Tokepit pisze: pn maja 11, 2020 4:36 am Podepnę się pod ten temat by nie tworzyć nowego wątku. W styczniu 2020 kupiłem odbiornik ROW-4m i dopiero teraz postanowiłem go uruchomić. Niestety od dwóch dni bezskutecznie walczę z podłączeniem tego odbiornika. Po pierwsze - nie jestem w stanie sprawić by dioda STATUS migała szybko tak jak to napisane w instrukcji. Podobnie próba przywrócenia do ustawień fabrycznych. Raz udało mi się sprawić, że odbiornik wygenerował swoją sieć wifi jednak mój iPhone nie dał rady podłączyć się do tej sieci. Teraz nawet nie jestem sprawić by odbiornik wygenerował własną sieć. Zaczynam podejrzewać, że odbiornik jest uszkodzony. Dioda Status raz się zaświeca na ok. 3 sekundy, potem raz mignie, zgaśnie i cykl się powtarza. Co mogę z tym zrobić?
Sprawdź, czy switch nie jest zblokowany.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Tokepit
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2020 4:26 am

Raczej nie jest zablokowany - jak go naciskam to słychać charakterystyczny klik. Pytanie - do samego uruchomienia mogę tylko podłączyć zasilanie do styków L i N? Nie muszę robić połączeń z L-kami na dole odbiornika?
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Tokepit pisze: pn maja 11, 2020 6:13 am Raczej nie jest zablokowany - jak go naciskam to słychać charakterystyczny klik. Pytanie - do samego uruchomienia mogę tylko podłączyć zasilanie do styków L i N? Nie muszę robić połączeń z L-kami na dole odbiornika?
Wystarczy L i N. Nagraj jakiś filmik jak to się zachowuje.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Tokepit
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2020 4:26 am

Proszę bardzo, stan zaraz po podłączeniu do prądu.

https://drive.google.com/file/d/1T1YC59 ... sp=sharing
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Wygląda na to, że chyba przycisk konfiguracji nie działa. A sam ROW jest już skonfigurowany do połączenia się z siecią testową producenta (ja tak miałem). Po wejściu w konfigurację zmieniłem sieć na swoją i poszło. No ale Ty nie możesz uruchomić trybu konfiguracji...
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-04m”