ROW-04M + opcja szybszej reakcji na włącznik monostabilny

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Obawiam się, że problem może być nie do przeskoczenia z uwagi na to, że program musi mieć chwilę czasu aby ustalić co się dzieje. Jeśli zbyt szybko przełączasz bistabilny to ROW uznaje to za zakłócenia czego efektem jest przeskoczenie sekwencji. Jest to specyfika wejścia w ROW, które zmienia stan przy naciśnięciu 50x/sek. Potrzebujemy chwilę odczekać aby ustalić, że obserwowana sekwencja wynika częstotliwości, a nie z zakłóceń. W testach prototypu, krótsze czasy powodowały przypadkowe załączenia/rozłączenia chociażby wtedy gdy układ WIFi był mocniej zajęty obsługą radia.
Bulion76
Posty: 109
Rejestracja: sob lut 15, 2020 6:04 pm
Lokalizacja: Ziemia Święta (Toruń)

Dziękuję za szczegółową odpowiedź. Zdaję sobie sprawę , że zbyt bardzo chciałem zakombinować.

Jednocześnie bardzo ucieszyłem się słysząc o dwukliku w sterowniku roletowym.
Gdybym w aplikacji mógł pogrupować rolety na kilka grup i wyzwalać dwuklikiem z funkcją na otwórz i zamknij to by była bajka.
Odzyskałbym jednocześnie moje sterowniki ROW 04m w których wykorzystuję tylko wejścia.

Z pozdrowieniami
Ł.S
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 Urządzenia SUPLA , a w planach kolejne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-04m”