ZAMEL ROW-04m - Problem

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

A więc tak.... do dziś nie udało mi się odtworzyć podobnego zachowania poza jednym incydentem, który był wynikiem testu przeprowadzanego przez inną osobę. Nie udało się tego powtórzyć. Niemniej jednak znalazłem inny błąd, który może lecz nie musi mieć wpływu na takie zachowanie. Jako, że u mnie taki objaw nie występuje przygotowałem dla Ciebie update dla Twojego ROW-04m.

Pobierz go proszę wg. tej instrukcji
viewtopic.php?f=23&t=6212

i daj znać czy zaobserwowałeś jakąś poprawę.

[EDIT]
Daj też znać czy Twój łącznik nie ma przypadkiem podświetlenia.
ZordonPL
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 02, 2020 7:51 am

Nie chcę zapeszać ale chyba na razie problem ustał. Niedawno kupiłem także ROW-01 gdyby problem z ROW-04 znowu się pojawił to podepnę ROW-01 i wtedy będę miał pewność czy to wina urządzenia czy mojej instalacji. Aktualnie jest spokój wiec dziękuje wam bardzo za zajęciem się moim problemem. :D
Zwykły łącznik bez podświetlenia
dziekan90
Posty: 16
Rejestracja: ndz cze 28, 2020 8:52 pm

Teść ma ten moduł od miesiąca, mamy zrobione oświetlenie ogrodu na różnych kanałach. Działa to super, naprawdę fajny moduł którego brakowało.

Ale... na kanale nr 3 podpięte jest oświetlenie ogrodu z tyłu, gdzie jeszcze nie ma lamp (jest poprowadzony sam kabel). Ostatnio zadałem mu pytanie dlaczego ma wrzucone napięcie na tył skoro tam nie ma lamp (pozostałe kanały miał wygaszone). Usłyszałem, że może przez przypadek coś wcisnął i zapomnieliśmy o temacie. Potem zdarzyło się to jeszcze ze 2-3 razy, gdy podglądałem jego aplikację. Dzisiaj akurat tam się pojawię, ustawie włącznik dzwonkowy na pozycję "on" i będę obserwował. Nagram filmy/porobię zdjęcia i dam Wam znać jak jest u nas.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

ZordonPL pisze: śr lip 01, 2020 6:02 am Nie chcę zapeszać ale chyba na razie problem ustał. Niedawno kupiłem także ROW-01 gdyby problem z ROW-04 znowu się pojawił to podepnę ROW-01 i wtedy będę miał pewność czy to wina urządzenia czy mojej instalacji. Aktualnie jest spokój wiec dziękuje wam bardzo za zajęciem się moim problemem. :D
Zwykły łącznik bez podświetlenia
W sensie problem ustał po aktualizacji ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

dziekan90 pisze: śr lip 01, 2020 6:57 am Teść ma ten moduł od miesiąca, mamy zrobione oświetlenie ogrodu na różnych kanałach. Działa to super, naprawdę fajny moduł którego brakowało.

Ale... na kanale nr 3 podpięte jest oświetlenie ogrodu z tyłu, gdzie jeszcze nie ma lamp (jest poprowadzony sam kabel). Ostatnio zadałem mu pytanie dlaczego ma wrzucone napięcie na tył skoro tam nie ma lamp (pozostałe kanały miał wygaszone). Usłyszałem, że może przez przypadek coś wcisnął i zapomnieliśmy o temacie. Potem zdarzyło się to jeszcze ze 2-3 razy, gdy podglądałem jego aplikację. Dzisiaj akurat tam się pojawię, ustawie włącznik dzwonkowy na pozycję "on" i będę obserwował. Nagram filmy/porobię zdjęcia i dam Wam znać jak jest u nas.
Wyślij mi na priv-a adres email konta do, którego jest podłączony ROW-04.
ZordonPL
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 02, 2020 7:51 am

Tak po aktualizacji.
dziekan90
Posty: 16
Rejestracja: ndz cze 28, 2020 8:52 pm

Najnowsza aktualizacja (2.7.20) zdaje się, że rozwiązała ten problem.

Dziękuję za szybką reakcję oraz pomoc.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zaczekajmy kilka dni zanim "wydamy werdykt".
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3129
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

pzygmunt pisze: czw lip 02, 2020 3:50 pm Zaczekajmy kilka dni zanim "wydamy werdykt".
Poproszę po werdykcie o INSERT do bazy lokalnej ;)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

dziekan90 pisze: czw lip 02, 2020 2:59 pm Najnowsza aktualizacja (2.7.20) zdaje się, że rozwiązała ten problem.

Dziękuję za szybką reakcję oraz pomoc.
Jak sytuacja ? Nadal jest OK ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-04m”