Google Home

szabel99
Posty: 60
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:30 am

Nieee, ja z moimi głośnikami GH czekam już od końca listopada :( . Jeżeli ostatecznie uprą się na wysyłkę do USA jestem za tym żeby zrzucić się na najszybszą możliwą przesyłkę, jakiś DHL lub coś w tym stylu. Ja jestem chętny :)
pawel1986
Posty: 27
Rejestracja: wt sty 09, 2018 3:22 pm

ja się przyłączam :)
paweldaw
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 17, 2019 8:04 pm

Ja dodałem feedback...Obrazek w manage accounts jest opcja na górze po prawej stronie.
szabel99
Posty: 60
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:30 am

Profilaktycznie przelałem 30 zł na i tak ulubiony projekt Supla :) Nie będzie wysyłki...jeszcze lepiej :)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dzięki ;)
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

pzygmunt pisze: czw sty 17, 2019 4:32 pm Wszystko co jest kompatybilne.... wszystko się nie da. Wyślę urządzenia Zamel-a.
Generalnie jeszcze weryfikuję temat ponieważ Supla nie ubiega się o status Partnera, ani Zamel nie ubiega się o ich certyfikat więc
napisałem do nich czy przesłanie sprzętu jest konieczne. Jak to z takimi korporacjami bywa... na odpowiedź poczekamy.

Amazon nie chciał sprzętu. Wystarczyło, że sprzęt był online po naszej stronie.
Jeśli w sobotę albo w przyszłym tyg. dostał bym gotową paczkę, to mogę załatwić wysyłkę USA->USA. Pl -> USA poleci w bagażu.
Awatar użytkownika
Vallhalen
Posty: 163
Rejestracja: pn gru 10, 2018 9:25 am
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

pawel1986 pisze: czw sty 17, 2019 5:36 pm A to sobie Google wymyśliło... :) no nic Asystent już jest, głośnik też dotarł... pozostaje nam czekać :)
Pozostaje jeszcze z pół roku poczekać aż głośnik bedzie mówił po naszemu ;)
Zawsze pozytywny :)
Trochę Shelly + Supla + Zamel + Tradfri z Ikea z żarówkami + google home.
pawel1986
Posty: 27
Rejestracja: wt sty 09, 2018 3:22 pm

O ile w ogóle przemówi po naszemu :)
Awatar użytkownika
o_rany
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 14, 2018 5:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Nie posiadam GH tylko Alexy wiec nie znam tematu- GH nie gada w naszym jezyku mimo ze z asystentem w telefonie ucinam sobie pogawedki?
Czy to sa rozne platformy? Jesli tak to lepiej kupic tablety zamiast GH i porozstawiać po domu (przynajmniej jest wyjscie audio).
Awatar użytkownika
Vallhalen
Posty: 163
Rejestracja: pn gru 10, 2018 9:25 am
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

o_rany pisze: sob sty 19, 2019 1:36 pm Nie posiadam GH tylko Alexy wiec nie znam tematu- GH nie gada w naszym jezyku mimo ze z asystentem w telefonie ucinam sobie pogawedki?
Czy to sa rozne platformy? Jesli tak to lepiej kupic tablety zamiast GH i porozstawiać po domu (przynajmniej jest wyjscie audio).
Dokładnie tak jest - asystent w głośniku i asystent w komórkach są wypuszczane na rynek niezależnie, zwykle około pół roku po sobie.

Rozstawienie po domu tabletów czy komórek zamiast głośników to w ogóle nie jest lepsze rozwiązanie:
1. w komórce musisz mieć włączone ciągłe nasłuchiwanie a to nie jest fajne (podczas gdy w głośniku jest osobny chip, który wybudza urządzenie po usłyszeniu "ok google")
2. mikrofon w komórkach nie łapie tak dobrze jak ten z głośników

Dlatego nie polecam takiego rozwiązania, masz pół roku żeby sobie ładnie kolekcje głośników skompletować- nie ma powodu iść na skróty ;)
PS: Jak się uprzesz jednak na telefony to jakikolwiek z androidem 4.4+ powinien chodzić.
Zawsze pozytywny :)
Trochę Shelly + Supla + Zamel + Tradfri z Ikea z żarówkami + google home.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Google Home”