Google Home

Awatar użytkownika
dawidd
Posty: 615
Rejestracja: wt gru 19, 2017 12:45 pm

Juz mi się pokazał asystent na androidzie 6 oraz 8. :)
dogu18
Posty: 257
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:35 pm

Od czego teraz zależy czy GHome przyjmie suple pod skrzydła? Wiem że wniosek już poszedł jakiś czas temu ale jeszcze nie wskoczył na listę w gh. Kiedy to może nastąpić?

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Grzegorz Labudda
feszter
Posty: 95
Rejestracja: pn lip 30, 2018 7:36 pm

Asystent PL jest póki co tylko na telefony i słuchawki. Testuję od rana i puki co działa to troszkę komicznie. Wersja na głośniki pewnie pojawi się za pół roku tak jak np. w Hiszpanii.
Ostatnio zmieniony czw sty 17, 2019 9:33 am przez feszter, łącznie zmieniany 1 raz.
Dunay
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 04, 2018 7:39 pm

feszter pisze: czw sty 17, 2019 7:44 am Asystent PL jest puki co tylko na telefony i słuchawki. Testuję od rana i puki co działa to troszkę komicznie. Wersja na głośniki pewnie pojawi się za pół roku tak jak np. w Hiszpanii.
Sorry ale PÓKI żyję będę poprawiał :roll: ;) :geek:
mally16
Posty: 13
Rejestracja: pn gru 10, 2018 9:29 am

Po uruchomieniu asystenta google:
automate i iftt mi się dubluje. Telefon tłumaczy sobie polecenie na angielski i je wykonuje je też przez IFTT.
andrzejano
Posty: 339
Rejestracja: śr sie 30, 2017 8:47 am

Racja...trochę się gryzą.A jak tam, czy dalej under review?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jak się coś zmieni to dam znać. Póki co Google zażyczył sobie aby wysłać im sprzęt DEMO do USA... więc sprawa się przeciągnie :/
Awatar użytkownika
Vallhalen
Posty: 163
Rejestracja: pn gru 10, 2018 9:25 am
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

omfg... co przez to rozumieja? np zamel button ?:P
Zawsze pozytywny :)
Trochę Shelly + Supla + Zamel + Tradfri z Ikea z żarówkami + google home.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wszystko co jest kompatybilne.... wszystko się nie da. Wyślę urządzenia Zamel-a.
Generalnie jeszcze weryfikuję temat ponieważ Supla nie ubiega się o status Partnera, ani Zamel nie ubiega się o ich certyfikat więc
napisałem do nich czy przesłanie sprzętu jest konieczne. Jak to z takimi korporacjami bywa... na odpowiedź poczekamy.

Amazon nie chciał sprzętu. Wystarczyło, że sprzęt był online po naszej stronie.
pawel1986
Posty: 27
Rejestracja: wt sty 09, 2018 3:22 pm

A to sobie Google wymyśliło... :) no nic Asystent już jest, głośnik też dotarł... pozostaje nam czekać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Google Home”