Amazon Alexa

gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Ewentualne rozszerzenie skilla na bramy. :(
Ifttt ratowało alexę jeśli chodzi o sterowanie bram.
Nie atakuję projektu Supli ;)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

gbcolin pisze: sob paź 03, 2020 5:22 pm Ifttt ratowało alexę jeśli chodzi o sterowanie bram.
U mnie nadal ratuje. IFTTT do 3 apletów działa za darmoszkę. Na bramy wystarczy.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Masz rację już wywalam furtkę hehhh
Tak to jest jak się nie doczyta maili. :D
Nie atakuję projektu Supli ;)
Pawelv
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 12, 2018 3:41 pm

Witam, czy ktoś również ma problem z Alexa po głosowym włączeniu jakiegoś zdarzenia No zamknięcie rolety roleta się zamyka zgodnie z poleceniem ale Alexa odpowiada , ze urządzenie nie odpowiada . Jest na to jakiś sposób ?
Awatar użytkownika
o_rany
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 14, 2018 5:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Caly czas mi mowi ze nie responding i juz sie po prostu przyzwyczailem. Kiedys restartowalem Alexe i pomagalo na chwile.
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Żeby cię pocieszyć to mnie czasami mowi że nie odnajduje triggeru a po 3 próbie raz po raz wykonuje. Zacząłem już ją powoli wyzywać. Oczywiście po angielsku :)

Ogólnie to problemy takie jak Ty również mam czasami ale to wina 4 różnych routerów 2 huaweii Lte oraz dwa fritze skonfigurowane jako reapetery. Czasami fritz nie wiadomo czemu zwalnia do małych prędkości oraz ogromnych pingów I to myślę że jest problem. Z mojego doświadczenia wynika że działanie całego systemu amazonu na 4 punktach z czego 2 mesh nie zawsze działa dobrze... jedno urzadzenie wykonuje a drugie mowi ze urzadzenie nieodpowiada.
Nie atakuję projektu Supli ;)
effendi
Posty: 165
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 9:36 am

Trochę off topic, ale... Amazon rozpoczyna pracę nad polską wersją Alexy. Właśnie dostałem zaproszenie do testów wersji beta
Pogodynka >>
Awatar użytkownika
o_rany
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 14, 2018 5:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Świetna wiadomość.. dostales email?
Awatar użytkownika
akszyn
Posty: 180
Rejestracja: śr maja 22, 2019 2:40 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Zapisywałeś sie na beta testy czy jak ?
effendi pisze: pn gru 28, 2020 1:15 pm Trochę off topic, ale... Amazon rozpoczyna pracę nad polską wersją Alexy. Właśnie dostałem zaproszenie do testów wersji beta
Można prosić o link do Alexy po polsku?
Supla na pokładzie wemosa D1 mini z relay shield (gate Zybiego)z DS18B20 + sonoff basic (domyślny soft) + broadlink RM mini 3 + Philips hue white z bridge v1 + LoraTap (RF 433) z kinetycznym przełącznikiem + ai-speaker Dev1 i Dev3
effendi
Posty: 165
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 9:36 am

Hey, tak dostałem e-mail. Maja przesłać informacje w ciągu 7 dni. Nie wiem jakie są zasady rekrutacji, ale sądzę, że wysyłają informację do użytkowników zarejestrowanych w Polsce urządzeń. Dam znać jak sytuacja się rozwinie.
Pogodynka >>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amazon Alexa”