Integracja z IFTTT

Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Przemek wie o co chodzi :-D Będzie Pan zadowolony :lol:

💌
sdsi
Posty: 134
Rejestracja: wt lis 14, 2017 10:20 am

Ok. Dziękuję.
noisy
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 26, 2021 9:56 am

Witam serdecznie,

z racji, że to mój pierwszy wpis na tym forum, wybaczcie proszę jeżeli piszę nie w tym wątku... ale nie znalazłem bardziej pasującego.


Właśnie rozmyślam nad zakupem sterowników dopuszkowych do świateł, takich jak ten: https://allegro.pl/oferta/zamel-modul-s ... 8082263600

Jeżeli dobrze rozumiem, potem można to połączyć z aplikacją Supla. To co mnie interesuje, czy da się to potem zintegrować z zewnętrznymi serwisami, takimi właśnie jak IFTTT. Z tego co wyczytałem w tym wątki... nie ma pełnego wsparcia IFTTT dla supli... ale moje pytanie jest... czy da się to JAKOŚ zintegrować w ogóle?

To co chciałbym zrobić, to przede wszyskim mieć możłiwość sterowania oświetleniem za pomocą zdarzeń z poza systemu supla. Czy obecnie z suplą i IFTTT jest to możliwe (jakkolwiek i jak?) A jeżeli nie, to jak można osiągnać podobny efekt?

Jeżeli coś wymaga napisania jakis skryptów, postawienia jakiegoś serwera, etc... to sądzę, że również powinienem dać radę, więc bedę wdzięczny za wszelkie szczegóły, sugestie, choćby nie wiem jak bardzo skomplikowane były, jeżeli mogą dać pożądany efekt końcowy :)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Możesz w IFTTT używać linków bezpośrednich.
noisy
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 26, 2021 9:56 am

> Możesz w IFTTT używać linków bezpośrednich.

a to pozwala na integracje z Suplą.... jak dokładnie? Mógłbyś opisać pokrótce jak wygląda "schemat" takiej konfiguracji? Jak to działa w praktyce?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W Supli możesz utworzyć tzw. linki bezpośrednie. Są to adresy URL, którymi możesz sterować urządzeniami. Możesz ich używać w IFTTT.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IFTTT”