Jak podłączyć do Beninca core 6b

Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1780
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Wygląda na to, że:
F2 - zabezpiecza silnik (lub całość)
F3 - zabezpiecza transformator po stronie pierwotnej, on powinien się uszkodzić dlatego. że jego wartość to 100mA.

Sprawdź elementy czy nie widać uszkodzenia w obszarze, który ci zaznaczyłem.
Załączniki
centrala-core_20884.jpg
centrala-core_20884.jpg (49.69 KiB) Przejrzano 1904 razy
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

defi4 pisze: czw sie 20, 2020 3:36 am
pzygmunt pisze: śr sie 19, 2020 9:42 pm Tak jak kolega Robert napisał. Mój schemat nie uwzględniał podłączenia lampy, która jest na oryginalnym schemacie.
Powinienem to wymazać tak jak Robert to zrobił. (Zmienię schemat dla potomnych).
Jeśli wykonałeś połączenia uwzględniając schemat bazowy z instrukcji i to co jest na to naniesione to rzeczywiście jest zwarcie.
Oczywiście biorę na siebie pokrycie kosztów naprawy/wymiany sprzętu na nowy z uwagi na mój niefortunny skrót myślowy.

Zgłoś się na priv-a.

[EDIT]
Zmieniłem na taki, który uwzględnia również podłączenie lampy zgodnie ze schematem z instrukcji.
Ja nie mam żadnych roszczeń pomyłki się zdarzają ,jeszcze dzisiaj sprawdzę czy faktycznie jest jeszcze jeden bezpiecznik jeżeli nie to trzeba będzie zamówić centralkę ,człowiek uczy się na błędach ;)
Jedynie w czym możecie mi pomóc to napiszcie czy ten model jest dobry? Wrzucam linka z allegro nie wiem czy można u was jeżeli nie to wykasujcie go!

https://allegro.pl/oferta/beninca-centr ... 2gQAvD_BwE#
Zupełnie poważnie. Nie wyobrażam sobie abyś płacił za moją pomyłkę. To forum jest po to by pomagać, a nie wsadzać na minę.
Proszę wyślij mi na priva Twój adres to zamówię centrale na mój koszt z wysyłką bezpośrednio do Ciebie. Ty masz nową wersje 6B - po zaciskach widać.
defi4
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 18, 2020 4:30 am
Lokalizacja: Łańcut i okolice

pzygmunt pisze: czw sie 20, 2020 7:30 am
defi4 pisze: czw sie 20, 2020 3:36 am
pzygmunt pisze: śr sie 19, 2020 9:42 pm Tak jak kolega Robert napisał. Mój schemat nie uwzględniał podłączenia lampy, która jest na oryginalnym schemacie.
Powinienem to wymazać tak jak Robert to zrobił. (Zmienię schemat dla potomnych).
Jeśli wykonałeś połączenia uwzględniając schemat bazowy z instrukcji i to co jest na to naniesione to rzeczywiście jest zwarcie.
Oczywiście biorę na siebie pokrycie kosztów naprawy/wymiany sprzętu na nowy z uwagi na mój niefortunny skrót myślowy.

Zgłoś się na priv-a.

[EDIT]
Zmieniłem na taki, który uwzględnia również podłączenie lampy zgodnie ze schematem z instrukcji.
Ja nie mam żadnych roszczeń pomyłki się zdarzają ,jeszcze dzisiaj sprawdzę czy faktycznie jest jeszcze jeden bezpiecznik jeżeli nie to trzeba będzie zamówić centralkę ,człowiek uczy się na błędach ;)
Jedynie w czym możecie mi pomóc to napiszcie czy ten model jest dobry? Wrzucam linka z allegro nie wiem czy można u was jeżeli nie to wykasujcie go!

https://allegro.pl/oferta/beninca-centr ... 2gQAvD_BwE#
Zupełnie poważnie. Nie wyobrażam sobie abyś płacił za moją pomyłkę. To forum jest po to by pomagać, a nie wsadzać na minę.
Proszę wyślij mi na priva Twój adres to zamówię centrale na mój koszt z wysyłką bezpośrednio do Ciebie. Ty masz nową wersje 6B - po zaciskach widać.
Nie ma mowy ! Nie mam do ciebie żadnych pretensji tak jak napisałem pomyłki się zdarzają ! Kiedyś piwo postawiasz ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To może wyślij nam tą centralę. Spróbujemy ją naprawić... choć wolałbym to załatwić tak jak wyżej proponowałem.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Skontaktowałem się z dystrybutorem. Wyślij mi Twój adres, a centrala na poniedziałek będzie u Ciebie.
defi4
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 18, 2020 4:30 am
Lokalizacja: Łańcut i okolice

pzygmunt pisze: czw sie 20, 2020 9:46 am Skontaktowałem się z dystrybutorem. Wyślij mi Twój adres, a centrala na poniedziałek będzie u Ciebie.
Zawiozłem centralkę do elektryka spróbuje wymienić transformator

Mam jeszcze jedno pytanie
Mam drugą bramę i do niej podłączyłem drugi sterownik wifi wszystko się połączyło skonfigurowałem aplikacje i niestety nie działa w aplikacji przesuwa się suwak bramy np otwarte a brama milczy?
Co zrobić?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jaki model ?

[PS] Ponawiam propozycje wysyłki nowego egzemplarza. Ten przypadek pokazuje, że musimy uczulać na to aby sprawdzać co jest podłączone do wyjść przekaźnikowych i w jaki sposób bo w obu wersjach schematu może ktoś sobie coś spalić w zależności od tego co i jak jest tam już podłączone.
defi4
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 18, 2020 4:30 am
Lokalizacja: Łańcut i okolice

beninca bull 5
Supla SBW-02
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jaka centrala ?
Podeślij zdjęcie jak podłączyłeś.
defi4
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 18, 2020 4:30 am
Lokalizacja: Łańcut i okolice

Panowie dziękuje dałem radę z waszą pomocą wszystko :) Teraz zabawa z aplikacją Supla ale widzę ze to akurat jest proste!
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i zapraszam na piwo brama zawsze dla was otwarta ;)

Pozdrawiam wszystkich!
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SBW-02”