Sonoff Pow wyłącznik WiFi z pomiarem mocy

User avatar
pzygmunt
Posts: 4148
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Fri Dec 22, 2017 1:42 pm

Nie sądzę
aaa123
Posts: 7
Joined: Sun Jan 14, 2018 5:04 pm

Tue Feb 13, 2018 9:17 am

Czy ruszyło się coś w tamacie ? Jest nadzieja na oprogramowanie do tego Sonoffa ?
djack2017
Posts: 74
Joined: Mon Nov 27, 2017 7:36 am

Wed Feb 14, 2018 9:03 am

Mam nadzieję w ciągu 2 tygodni skończyć firmware na Sonoff Pow, ale nie mam jeszcze pomysłu na kalibrację.
Jacek
User avatar
pzygmunt
Posts: 4148
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Wed Feb 14, 2018 2:33 pm

djack2017 wrote:
Wed Feb 14, 2018 9:03 am
Mam nadzieję w ciągu 2 tygodni skończyć firmware na Sonoff Pow, ale nie mam jeszcze pomysłu na kalibrację.
Jacek

Serwer nie wspietara takiej funkcjonalności
luka80
Posts: 1
Joined: Fri Mar 23, 2018 10:06 pm

Fri Mar 23, 2018 10:09 pm

a czy jest szansa na firmware bez opcji pomiaru mocy? sam przełącznik
czy jaka kolwiek alternatywa dla tego modelu?
zaryzykowałem i wrzuciłem z basica no i teraz mam problem
djack2017
Posts: 74
Joined: Mon Nov 27, 2017 7:36 am

Sat Mar 24, 2018 10:56 am

Firmware jest skończony. Poczekaj jeszcze kilka dni - muszę trochę poczyścić i skończyć dokumentację.
Testuję go od kilku tygodni i wygląda, że jest ok.
JacekD
danveld
Posts: 1
Joined: Sat Mar 31, 2018 12:55 pm

Sat Mar 31, 2018 12:56 pm

i jak tam temat:)? ten firmware będzie wspierać pomiar, czy tylko bedzie realizować pozostałe funkcje?
djack2017
Posts: 74
Joined: Mon Nov 27, 2017 7:36 am

Tue Apr 03, 2018 6:48 pm

Informacja o firmware dla Sonoff-pow:
viewtopic.php?f=27&t=3311
adam3773
Posts: 64
Joined: Mon May 07, 2018 10:12 pm
Location: Ruda Śląska

Tue Jun 19, 2018 9:30 pm

Jak prace z przygotowaniem sonoff pow do współpracy z supla.org
Tak żeby był podgląd na pracę i wskazania poboru prądu bezpośrednio w aplikacji supla.
djack2017
Posts: 74
Joined: Mon Nov 27, 2017 7:36 am

Wed Jun 20, 2018 5:51 am

Sonof Pow jest przystosowany do współpracy z serwerem SUPLA.
Do systemu SUPLA przesyłane są zmierzone wartości w kanałach:
#define VOLTAGE_CHANNEL 1 ( mnożnik x 0.1 )
#define CURRENT_CHANNEL 2 ( mnożnik x 0.001 )
#define POWER_CHANNEL 3 ( mnożnik x 1.0 )
Problem w tym aby serwer to obsłużył.
Wizualizacja stanu (włączony/wyłączony oraz harmonogramy) jest obsługiwana.
JacekD
Post Reply