GIEŁDA

mikers
Posts: 23
Joined: Sun Apr 23, 2017 7:31 am

Sat Jun 16, 2018 5:33 am

jestem zainteresowany dwoma sztukami, daj znać czy dostępne jeszcze
Dunay
Posts: 39
Joined: Thu Jan 04, 2018 7:39 pm

Tue Jun 19, 2018 11:41 am

mikers wrote:
Sat Jun 16, 2018 5:33 am
jestem zainteresowany dwoma sztukami, daj znać czy dostępne jeszcze
Zostały mi dwa. Czekam na odpowiedź od jednego z użytkowników bo był zainteresowany, jeśli nie dostanę odpowiedzi to będę miał dwa do sprzedania.
Neavvy
Posts: 64
Joined: Thu May 11, 2017 8:19 pm

Sun Jun 24, 2018 4:24 pm

Ja na sprzedaż mam nowy, nierozpakowany moduł Zamel PNW-01. Cena wynosi 69 zł. Można odebrać w okolicy Katowic lub wysyłka ;)

Aktualizacja: sprzedane
areg
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 8:07 pm

Mon Jul 09, 2018 4:44 pm

Cześć,
na sprzedaż dwa moduły inCan w ostatniej wersji z wątku viewtopic.php?f=33&t=2188
Jeden testowany kilka tygodni, drugi nowy. Sprawne 100% Cena 100zł za 2 szt. + kw.
Image
Pozdrawiam
Last edited by areg on Mon Jul 16, 2018 9:57 am, edited 2 times in total.
soren
Posts: 104
Joined: Mon Jun 04, 2018 7:36 am

Wed Jul 11, 2018 1:21 pm

Jak 100 to cena za 2 to bym je wziął
ork
Posts: 4
Joined: Fri Jul 13, 2018 12:14 pm

Fri Jul 13, 2018 12:29 pm

napisał przecież że za dwie :)
____
pompowtryskiwacze i ich regeneracja w http://pracowniamielewczyk.pl/pompowtry ... egeneracja najlepsza.
Last edited by ork on Mon Jul 30, 2018 11:24 am, edited 1 time in total.
areg
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 8:07 pm

Mon Jul 16, 2018 9:59 am

Ican x 2 sprzedane.
Pozdrawiam
Post Reply