ZAMEL - no to zaczynamy :)

Camel
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 17, 2017 10:04 pm

Witam wszystkich.

Podoba mi się otwartość firmy na użytkowników, a szczególnie pomysł na wycieczkę.
Jeśli będzie możliwość zorganizowania w jakichś rozsądnych godzinach, to również bym się pisał.
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej,

W biegu ale cały czas do przodu.

1. KODY - specjalnie dla forumowiczów (mam nadzieje że będzie OK) przygotuje kody do -40% rabatu (akcja ograniczona dla forumowiczów i testerów) - proszę na priv info jakie produkty i ile sztuk - dla każdego przygotuje indywidualny kod

2. NOWA INSTRUKCJA - jak będziecie mieli chwilę czasu zerknijcie na instrukcję - jeżeli macie uwagi :) - poprawimy - mam nadzieje że jest to czytelne

3. WYCIECZKA - propozycja jest bardzo realna - jeżeli dogadacie termin i dacie znać zorganizuje spotkanie połączone z wycieczką po fabryce, dyskusji o produktach robionych przez Zamel dla Supla no i jeżeli będzie chęć możemy pomyśleć o wieczornych manewrach w Pszczynie.
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Ernest pisze: pn lis 20, 2017 8:10 am Hej,

W biegu ale cały czas do przodu.

1. KODY - specjalnie dla forumowiczów (mam nadzieje że będzie OK) przygotuje kody do -40% rabatu (akcja ograniczona dla forumowiczów i testerów) - proszę na priv info jakie produkty i ile sztuk - dla każdego przygotuje indywidualny kod

2. NOWA INSTRUKCJA - jak będziecie mieli chwilę czasu zerknijcie na instrukcję - jeżeli macie uwagi :) - poprawimy - mam nadzieje że jest to czytelne

3. WYCIECZKA - propozycja jest bardzo realna - jeżeli dogadacie termin i dacie znać zorganizuje spotkanie połączone z wycieczką po fabryce, dyskusji o produktach robionych przez Zamel dla Supla no i jeżeli będzie chęć możemy pomyśleć o wieczornych manewrach w Pszczynie.
1. Jestem chętny na kod
2. W instrukcji jest sporo błędów interpunkcyjnych - brak przecinków przed spójnikami "że" ,"a" itp.
3. Termin chyba musiałby być zaproponowany przez Zamel, bo jak zaczniemy wypisywać kiedy komu pasuje to nigdy nie dojdziemy do pasującej wszystkim daty :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

@Ernest, czy moglibyście pomyśleć o czymś w stylu ROW-01 (lub ROW-02) ale z większą obciążalnością (np. do 3500W)? Montaż również dopuszkowy, chodzi mi o zasilanie gniazdek elektrycznych. A może jeszcze coś w obudowie wtyczki (jak "wall plug")?
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Lucas pisze: pn lis 20, 2017 8:48 am @Ernest, czy moglibyście pomyśleć o czymś w stylu ROW-01 (lub ROW-02) ale z większą obciążalnością (np. do 3500W)? Montaż również dopuszkowy, chodzi mi o zasilanie gniazdek elektrycznych. A może jeszcze coś w obudowie wtyczki (jak "wall plug")?
hehe, o tym samym myślimy. O wall plug'u mu napisałem na priv :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Lucas pisze: pn lis 20, 2017 8:48 am @Ernest, czy moglibyście pomyśleć o czymś w stylu ROW-01 (lub ROW-02) ale z większą obciążalnością (np. do 3500W)? Montaż również dopuszkowy, chodzi mi o zasilanie gniazdek elektrycznych. A może jeszcze coś w obudowie wtyczki (jak "wall plug")?
Ha,

Myślimy - mamy już pewne przymiarki konstrukcyjne :)
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Ernest pisze: pn lis 20, 2017 8:57 am Ha,

Myślimy - mamy już pewne przymiarki konstrukcyjne :)
W takim razie czekamy :)
mariusz_70
Posty: 104
Rejestracja: czw lis 10, 2016 5:51 pm
Lokalizacja: Koszalin

Ernest pisze: pn sie 07, 2017 8:11 am
6. Urządzenia DIN do wprowadzenia - zastanówcie się jakie urządzenie na początek - mamy do dyspozycji obudowy 1,2,3- modułowe
A czy przymiarki konstrukcyjne idą też w tym kierunku?
PLF10T
Posty: 233
Rejestracja: ndz maja 22, 2016 6:24 pm

A czy są plany urządzenia z możliwością podłączenia czujnika temperatury (lub najlepiej kilku :) ), np. DS18B20?
Chodzi mi o gotową konstrukcję, której nie trzeba byłoby rozbierać jak SONOFF-a, tracąc gwarancję.
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

jeśli chodzi o termin to chyba faktycznie lepiej żeby było narzucone przez Zamel bo tak to pewnie każdemu będzie pasowało co innego

co do produktów to podpisuje się ze by się przydało coś na szynę i z większą obciążalnością a najlepiej 2w1 bo miałem kilka zapytań o zastosowanie bardziej przemysłowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”