ZAMEL - no to zaczynamy :)

Sk_uter
Posty: 472
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Hmm o tym nie pomyślałem, mówili, że będę co roku miał kontrolę, ale to ma być dodatkowy system, bo aktualnie mam zwykłe przyciski + IRDA na pilota, więc myślę, że problemu nie powinno być.
w@hu
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2018 9:46 pm

Sk_uter pisze: pn kwie 09, 2018 2:54 pm Hmm o tym nie pomyślałem, mówili, że będę co roku miał kontrolę, ale to ma być dodatkowy system, bo aktualnie mam zwykłe przyciski + IRDA na pilota, więc myślę, że problemu nie powinno być.
Gwarantuję że będziesz miał problem. W urządzeniach techniczny podlegających pod UDT nie można tak sobie wprowadzać zmian, bez uzgodnień, bez odpowiedniego zatwierdzonego projektu. Wiem to z praktyki -dla przykładu nawet zamontowanie kamery której zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa w przypadku uwięzienia ludzi w windzie wymagało uzyskania pozwolenia na wprowadzenie takiego usprawnienia.
Sk_uter
Posty: 472
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Uzgadniałem to z inżynierem i mówił, że możemy to wprowadzić, ale dzięki, że zwróciliście na to uwagę. Dopytam go o ten fakt ;)
Sk_uter
Posty: 472
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Dostałem odpowiedź, że dostaniemy zgodę tylko będziemy musieli dokumentację zrobić, więc czekam na Ernesta jak będziecie mieli zrobione sterownik i będzie można zacząć testy.

Czy już wiadomo na jak daleko jesteście z stworzeniem tego sterownika?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej,

Mieliśmy problem z wynikami badań naszych sterowników wielokanałowych ROW-07 , mamy już poprawioną konstrukcję i wkrótce będziemy testować z forumowiczami.
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1976
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Miła wiadomość , czekamy z niecierpliwością
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Ernest pisze: pt maja 11, 2018 5:04 am Hej,

Mieliśmy problem z wynikami badań naszych sterowników wielokanałowych ROW-07 , mamy już poprawioną konstrukcję i wkrótce będziemy testować z forumowiczami.
:D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dunay
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 04, 2018 7:39 pm

ROW-07? Wow :o ciągle myślę, gdzie to mógłbym wykorzystać... 8-)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Dunay pisze: pt maja 11, 2018 9:24 am ROW-07? Wow :o ciągle myślę, gdzie to mógłbym wykorzystać... 8-)
u mnie zastosowanie będzie w ogrodzie. Jest czym sterować :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MMarcin
Posty: 127
Rejestracja: pt wrz 08, 2017 6:38 am

U mnie w ogrodzie też będzie miał czym sterować. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”