Sonoff RF Bridge 433

grzegorzmcewp
Posts: 103
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:47 pm

Sun Oct 22, 2017 8:26 pm

Czy jest szansa żeby supla obsługiwała coś takiego https://youtu.be/wTqQ_cmweuo
User avatar
slawek
Posts: 2216
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:48 pm
Location: Biała Podlaska

Sun Oct 22, 2017 8:33 pm

A zauważyłeś tam bramę na filmie? Supla obsługuje urządzenia wykorzystujące sieć LAN i WiFi,a tam masz podczerwień...
Gdy wszystkie możliwe sposoby zawiodą - pozostaje przeczytać instrukcję...
grzegorzmcewp
Posts: 103
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:47 pm

Sun Oct 22, 2017 8:35 pm

Chodzi ci o to czarne na tym filmie?
User avatar
slawek
Posts: 2216
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:48 pm
Location: Biała Podlaska

Sun Oct 22, 2017 9:07 pm

Tak. I wg mnie jeszcze długa droga... ale chciałbym się mylić oczywiście ;)
Gdy wszystkie możliwe sposoby zawiodą - pozostaje przeczytać instrukcję...
User avatar
maffiu
Posts: 487
Joined: Wed Nov 30, 2016 9:30 pm
Location: Kraków/Skawina

Sun Oct 22, 2017 9:17 pm

"bridge" na 433 był by świetnym rozwiązaniem i poszerzył by horyzont ale jakoś nie wróże rychłego pojawienia się takiego elementu w Supli
grzegorzmcewp
Posts: 103
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:47 pm

Mon Oct 23, 2017 7:55 am

No to była by świetna sprawa poza tym już temat był parę razy poruszany przy okazji bezprzewodowych dodatków na baterie. Więc kiedy będzie i czy będzie to pytanie do szefa:) choć pewnie napisze że jest w planach:)
Lukpc1
Posts: 4
Joined: Tue Nov 14, 2017 8:13 pm

Tue Dec 19, 2017 7:25 pm

Czy cos moze ruszylo z rf bridge 433mhz dla supla
User avatar
pzygmunt
Posts: 7024
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Wed Dec 20, 2017 9:04 am

Nic a nic
grzegorzmcewp
Posts: 103
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:47 pm

Wed Dec 20, 2017 12:26 pm

a jest szansa że coś ruszy?
jac7777@interia.pl
Posts: 49
Joined: Fri Apr 07, 2017 5:20 am

Wed Dec 20, 2017 3:46 pm

super urządzonko, fajnie by było kiedyś zintegrować to z suplą
Post Reply