Koszulki

Post Reply
User avatar
pzygmunt
Posts: 6394
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue Nov 28, 2017 5:01 pm

Ktoś się piszę na koszulki z logiem Supla ? Chcę zamówić kilkanaście szt. więc mogę zamówić więcej.
User avatar
maffiu
Posts: 465
Joined: Wed Nov 30, 2016 9:30 pm
Location: Kraków/Skawina

Tue Nov 28, 2017 5:03 pm

tak
kris.gie
Posts: 143
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Tue Nov 28, 2017 5:26 pm

Chętnie, będzie jeden wzór czy kilka?
User avatar
pzygmunt
Posts: 6394
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue Nov 28, 2017 5:37 pm

Wzór jeszcze nie wybrany. Poprzednie miały tylko logo ale już się sprały. Nowy wzór można wybrać poprzez głosowanie.
User avatar
michael
Posts: 917
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Tue Nov 28, 2017 5:44 pm

Chcę baaaardzo ;)
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
User avatar
slawek
Posts: 2199
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:48 pm
Location: Biała Podlaska

Tue Nov 28, 2017 5:45 pm

Piszę się na kilka sztuk...
Gdy wszystkie możliwe sposoby zawiodą - pozostaje przeczytać instrukcję...
User avatar
shimano73
Posts: 850
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Tue Nov 28, 2017 6:15 pm

Oczywiście , biorę
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie
User avatar
fracz
Posts: 1530
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Rybna

Tue Nov 28, 2017 8:22 pm

Ja też :)
User avatar
wojtas567
Posts: 1717
Joined: Sun Apr 03, 2016 7:16 pm
Location: Olsztyn

Tue Nov 28, 2017 8:26 pm

No to i ja poproszę :)
Pozdrawiam
Wojtek
User avatar
miroph
Posts: 44
Joined: Tue Aug 22, 2017 8:09 pm
Location: Pszczyna - ZAMEL

Tue Nov 28, 2017 8:30 pm

Pewnie. Chętnie wezmę jedną sztukę
Każde urządzenie trzyma się lepiej, gdy użyjesz taśmy dwustronnej. ;)
Post Reply