Koszulki

User avatar
pzygmunt
Posts: 5747
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Thu Jun 14, 2018 11:35 am

GOLDEN wrote:
Thu Jun 14, 2018 11:32 am
Dziś i do mnie dotarła.

Szkoda, że na priv gdzie było pytanie o rozmiar nie dopisałem jak w temacie, że wole zieloną.

Ale białą też będę nosił :-)
Rozmiar ok, tylko jeszcze przeprać bo ma jakąś czarną plamke.

Ale to zlecę żonie ;-)

Dziękuję i pozdrawiam
GOLDEN
Zielonych już nie ma. Nie była używana więc nie wiem skąd ta plamka się wzięła.
GOLDEN
Posts: 35
Joined: Sat Nov 04, 2017 4:45 pm

Thu Jun 14, 2018 12:17 pm

Folia była zgrzana, nie ma się czego czepiać.
Ba nawet nie ma powodu, dziękuję za koszulkę.


Pozdrawiam
GOLDEN


P. S. Poza tym, jeżeli ktoś zawalił, to tylko i wyłącznie ja bo ponad tydzień na forum nie wchodziłem.
adam3773
Posts: 65
Joined: Mon May 07, 2018 10:12 pm
Location: Ruda Śląska

Fri Jun 15, 2018 5:29 pm

Doszło , pasuje , dziękuję
matmic
Posts: 22
Joined: Mon May 21, 2018 1:24 pm

Fri Jun 15, 2018 8:43 pm

Są jeszcze koszulki?

Jak zawsze spóźniony... :roll:

Edit:
Okej, doczytałem, ale w następnej partii będę chodził dumnie :D
Last edited by matmic on Sat Jun 16, 2018 7:35 am, edited 1 time in total.
"Wszystkie urządzenia elektryczne działają na dym. Jak dym wyjdzie z urządzenia to przestaje działać."
soren
Posts: 133
Joined: Mon Jun 04, 2018 7:36 am

Sat Jun 16, 2018 7:10 am

Jakby była kiedyś 2 partia nawet za kasę to i ja sie pisze
GOLDEN
Posts: 35
Joined: Sat Nov 04, 2017 4:45 pm

Sat Jun 16, 2018 9:13 pm

Moja Żona stwierdziła dziś, że jest święto, bo nie dość, że założyłem białą koszulkę, to jeszcze między ludzi w niej poszedłem :D

Tego bardzo, ale to bardzo dawno nie było... ale nosze i nosił będę jak najczęściej.

pozdrawiam
GOLDEN!!!
User avatar
pzygmunt
Posts: 5747
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Wed Jun 20, 2018 9:53 am

KarGorz wrote:
Wed Jun 20, 2018 9:42 am
@pzygmunt czy przewidujesz kolejną partię koszulek ? ;)
Póki co nie.
greg54
Posts: 15
Joined: Thu Jan 21, 2016 10:49 am

Sun Jul 08, 2018 2:17 pm

To ja też sie pisze :)
User avatar
wirowskm
Posts: 37
Joined: Tue Jan 03, 2017 9:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Mon Jul 09, 2018 9:18 am

Cześć,
Gdybyście jeszcze kiedyś organizowali to piszę się na XXL (czarna lub zielona).
Pozdrawiam,
MWW
User avatar
pzygmunt
Posts: 5747
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Jul 09, 2018 9:49 am

Zielona XXL jeszcze się znajdzie
Post Reply